צרו קשר
  השאירו פרטים ואחד מנציגים
יצור עמכם קשר בהקדם
קו
  תחומי פעילות


חוקרים פרטיים


עוז סער חקירות – חוקרים פרטיים מקצועיים!

עוז סער חקירות הוא משרד חקירות אשר מתמחה בחקירות ומעקבים מורכבים מכל הסוגים. בעוז סער חקירות מועסקים חוקרים פרטיים מקצועיים במיוחד, אשר מתמחים גם בתחומים כמו סיפורי כיסוי, התחזות לדמויות שונות, מעקבים דיסקרטיים בשטח, מעקבים ארוכים, האזנות, מעקבים ממוחשבים ועוד.
 
חוקרים פרטיים
החיים של כל אדם מספקים לו הנאות ואושר בכל זמן נתון. עם זאת, אנו חיים בעולם של אי וודאות ושל חוסר אמון, ואנשים רבים מאד חוששים כל העת פן ייפגעו. כאשר ישנם תנאי שטח מתאימים לפגיעה כלשהי, החשש הזה רק הולך וגובר, ואנשים רבים מוצאים את עצמם במקרים רבים נמצאים במצבים לא נעימים, מצבים של חוסר וודאות, ספק וחששות. חוקרים פרטיים עשויים לעזור במקרים אלו. פנייה לחוקרים פרטיים מסייעת לאדם להבין היכן הוא עומד, להשיג הוכחות לאמיתות החשש שלו, או לחילופין, הוכחות אשר יפריכו את החשש ויאפשרו לו לחזור ולהרגיש בטוח ובוטח. במקרים של חוסר וודאות, חוקרים פרטיים הם אלו שיחזירו את לקוחותיהם אל קרקע הוודאות.
 
מיהם חוקרים פרטיים?
חוקרים פרטיים הם אנשי מקצוע, אשר למדו את תחום החקירות והמעקבים במשך שלש שנים, עברו מבחני אתיקה ומבחני חוקים ודינים, וקבלו רישיון לעיסוק בחקירה מטעם משרד המשפטים. חוקרים פרטיים בכלל, ואלו הנמצאים במשרד עוז סער חקירות בפרט, הם אנשים מקצועיים, אשר יודעים כיצד לערוך חקירות סמויות ומעקבים סמויים לכל מטרה, תוך אימוץ של סיפורי כיסוי במקרה הצורך, או לחילופין מעקב נסתר לחלוטין, מבלי שמישהו ידע שנערך אחריו מעקב.
 
במה עוסקים חוקרים פרטיים?
 
חוקרים פרטיים עוסקים בחקירות בתחומים רבים מאד. בתחום האישי, למשל, עורכים חוקרים פרטיים מעקבים אחרי בני זוג אשר נחשדים בבגידה, מעקבים אחרי בני נוער שההורים חוששים לשלומם, איתור של אנשים שנעלמו, וכן הלאה. בתחום העסקי מבצעים חוקרים פרטיים מעקבים אחרי עובדים של חברות על מנת לגלות מעילות בתוך החברה, או חקירות שנועדו לספק לעסק מידע פנימי אודות המתחרים שלו, או לחילופין מעקבים שנועדו לוודא שאין אפשרות לעקוב אחרי העסק עצמו מבחוץ, וכי המידע שיש בידו מאובטח היטב. גם בתחום הכלכלי עוסקים חוקרים פרטיים – במעקב אחר הונאות ביטוח, גניבות וכדומה.
 
איך בוחרים חוקרים פרטיים?
 
קיימים בשוק חוקרים פרטיים במשרדים רבים. כיצד תוכלו להיות בטוחים שאכן, עוז סער חקירות הוא המקום הטוב ביותר עבורכם? ראשית כל חשוב לבדוק שמשרד החקירות אליו אתם פונים מחזיק ברישיון מטעם משרד המשפטים. כאמור, אנו מחזיקים ברישיון כזה ופועלים על פי חוק. חשוב לדעת כי חוקר פרטי בתוך משרד מקבל את הרישיון שלו לאחר 3 שנות לימוד והתמחות. רישיון למשרד חקירות עצמאי ניתן לקבל רק לאחר 5 שנות עבודה מעשית וועדה מיוחדת מטעם משרד המשפטים, כך שלכל הדעות, משרד חקירות חייב להיות מקצועי ולהעסיק אנשים חוקרים פרטיים בעלי ניסיון רב. בנוסף, מומלץ לפנות טלפונית אל משרד החקירות ולתאם פגישה, שבה ניתן יהיה לפגוש חוקרים פרטיים פנים מול פנים. כך ניתן להתרשם מן האדם עצמו, מן המקצועיות שלו, מדרכי הפעולה שהוא מבקש לנקוט, וכן הלאה. כך ניתן לוודא שאתם אכן פונים למקום איכותי. משרד עוז סער חקירות מעסיק, כאמור, חוקרים פרטיים מן השורה הראשונה. כבר בשיחת הטלפון הראשונה תוכלו להרגיש את המקצועיות של החוקרים, ולאחר הפגישה כבר תהיו בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה.
 
מחפשים חוקרים פרטיים מקצועיים? פנו עוד היום לעוז סער חקירות, ותקבלו את כל התשובות לכל השאלות שלכם, במהירות, במקצועיות ובדיסקרטיות.
 
חוקר פרטי | בלש פרטי | חוקר פרטי בגידות | משרד חקירות  |  משרד: 03-919-9209   |   טל: 054-467-4434 
© כל הזכויות שמורות לעוז סער חוקר פרטי 
פייסבוק
בניית אתרים סייטד