צרו קשר
  השאירו פרטים ואחד מנציגים
יצור עמכם קשר בהקדם
קו
  תחומי פעילות


משרדי חקירות


 
משרדי חקירות מקושרים לנו עם ספרי בלשים של אגאטה קריסטי ובגידות בחיי הנישואין. אין ספק שיש למשרדי חקירות מקום נרחב בסיפורת, אך גם בחיי היום יום משרדי חקירות מעניקים שירותים ממשיים העוזרים לפתור ספקות ומצבים של חוסר ידע, ומספקים ידע העוזר במניעת טעויות ובחירות לא נכונות.

שירותי משרדי חקירות

שירותי משרדי חקירות מתחלקים לשני סוגים עיקריים. שירותים הרלוונטיים לחיי העבודה ושירותים הרלוונטיים לחיי היום יום, שירותים הרלוונטיים לחיי העבודה יכללו בדיקת אמינות של מועמדים לעבודה, בדיקת אבטחת מידע ופרצות באבטחת מידע, זיהוי מרגל תעשייתי הפועל בארגון וחקירות כלכליות.

בחיי היום יום השירותים של משרדי חקירות יכולים להועיל באיתור אנשים שנעלמו מחיינו והיינו רוצים לחדש את הקשר עימהם. כמו כן, שירותי משרדי חקירות יוכלו להועיל באיתור אנשים שפגעו בנו ואנו רוצים למצות איתם את הדין. בזיהוי בגידות ומציאת אי יושר בהתנהלות של  אחד מבני הזוג, באיתור מטרידים טלפוניים ועוקבים ועוד.
 
בכל מצב בו יש ספק ואי ידע בהקשר לאדם העומד מולך, או כאשר נפגעת ואתה רוצה למצות את הדין עם הפוגע, אך הפוגע כבר ברח- הפיתרון הוא לפנות למשרדי חקירות שיעזרו באיתור האדם ובאספקת מידע אודותיו.

בחירה נכונה של משרדי חקירות

משרדי חקירות יש המון בארץ, כל אחד מהם מתמחה בתחום מסוים ובהיקף חקירה אחר. יש משרדי חקירות המספקים רק שירותי מעקב וציטוט ויש כאלו המספקים חקירות כלכליות למשל.

מלבד אופי המשרד והשירותים השונים שהוא מעניק, יש להיזהר שלא לפול למשרדי חקירות חובבנים שיעלו את כל החקירה על שרטון, שלא יספקו מידע מהימן בהתאם לכסף שהשקעתם והחמור מכל- שלא יהיו אמינים בעצם ולא ישמרו על דיסקרטיות החקירה, ובכך יגרמו לכם נזק אף גדול יותר.
 
הנה כמה כללים כיצד לבחון את משרדי החקירות שמצאתם ולראות אם הם יעילים עבורכם:
 
משרד חוקי - חקירות יכולות ואמורות להתבצע בצורה חוקית .לכן הכלל הראשון הוא טכני בהחלט- יש לוודא כי למשרד החקירות 2 רישיונות, האחד הוא רישיון חוקר פרטי והשני הוא רישיון לניהול משרד חקירות, חוקר פרטי הפועל ללא רישיון אינו חוקר חוקי.
 
ניסיון - כמו בכל תחום אחר, ניסיון משמעו ידע. לכן רצוי לבחור מבין משרדי החקירות את המשרד בעל הוותק ,ולא את המשרד החדש שאולי זול יותר, אך פחות מקצועי.
 
שקיפות אל מול הלקוח

החקירה כולה דיסקרטית וכל הקשור אליה סודי וחסוי. אך מראש בדקו רק משרדי חקירות הנוהגים בשקיפות כלפי הלקוחות. יש לוודא שמשרד החקירות ממוקם בכתובת פיזית ושהיא מפורסמת בגלוי. כתובת גלויה משמע שאין למשרד החקירות מה להסתיר ושהוא פועל כחוק וצורה הוגנת. יתרון נוסף, בכל שאלה ותהייה תהיה אוזן קשבת עבורך ומקום לפנות אליו, ללא חשש שבאחד הימים החוקר הפרטי יעלם בעצמו ללא ביצוע העבודה.
 
כפיפות לקוד אתי

מאוד חשוב לעבוד עם משרדי חקירות בעלי חברות בלשכת החוקרים הפרטיים של ישראל. החברים בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל כפופים לקוד אתי ונתונים לביקורת ופיקוח קבועה מטעם הלשכה. בצורה כזו ניתן לסמוך על החוקר הפרטי שהוא מהימן והגון.
 
משרד החקירות עוז סער הינו משרד חקירות המתמחה במגוון חקירות –הן בתחום הפרטי והן בתחום העבודה. משרד עוז סער הינו משרד חקירות בעל ותק וניסיון, הפועל בכפיפות לקוד האתי של לשכת החוקים הפרטיים של ישראל ובדיסקרטיות מלאה, בכל שאלה של חוסר מידע ואיתור מידע המצריך חקירה מעמיקה, פנו למשרד החקירות עוז סער והתייעצו איתנו בדיסקרטיות,מה ניתן לעשות בכדי לפתור את הבעיה, כאשר אתם בטוחים שהכול נעשה בצורה חוקית וישרה.
 
אנשי בטחון משוחחים
אנשים הולכים בצהרי היום
חוקר פרטי | בלש פרטי | חוקר פרטי בגידות | משרד חקירות  |  משרד: 03-919-9209   |   טל: 054-467-4434 
© כל הזכויות שמורות לעוז סער חוקר פרטי 
פייסבוק
בניית אתרים סייטד