חוקר פרטי בירושלים – כך תמצאו בלש פרטי אמין ומיומן בעיר הקודש

מציאת בלש פרטי אמין, מקצועי ומוסמך יכולה להיות משימה מאיימת. במאמר זה נסקור כמה טיפים שיעזרו לכם לדעת כיצד לשכור חוקר פרטי בירושלים. המשיכו לקרוא!

טיפ מספר 1: בקשו מהחוקר הפרטי המלצות או חפשו אותן

סביר להניח שתשתפו מידע אישי עם הבלש הפרטי שאת שירותיו תשכרו. לכן חשוב למצוא מישהו אמין ומקצועי. בקשו המלצות לחוקרים פרטיים מאנשים שאתם סומכים עליהם, וחפשו ביקורות באינטרנט על חוקרים פרטיים.

אתם יכולים וצריכים לבקש מהחוקרים הפרטיים הפוטנציאליים שלכם שיספקו לכם טלפונים או מיילים של לקוחות מרוצים אליהם תוכלו לפנות. בנוסף, עשו כמה שיותר מחקר עצמאי על החוקרים הפרטיים אותם אתם שוקלים להעסיק.

טיפ מספר 2: בקשו לראות רישיון חוקר פרטי

משרד חקירות מקצועי יוכל לספק לכם את מספר הרישיון שלו באופן מיידי ותוכלו לבדוק אותו מול המחלקה לחוקרים פרטיים במשרד המשפטים כדי לוודא שהוא תקף.

טיפ מספר 3: וודאו שיש לבלש הפרטי משרד

אם הבלש הפרטי אליו פניתם עובד רק מבתי קפה ובטלפון, זה סימן שעליכם להמשיך לחפש.
חוקר פרטי שאין לו כתובת קבועה, הוא כזה שכנראה תתקשו לאתר במקרה בו הוא לא יעמוד בהתחייבויותיו כלפיכם.

טיפ מספר 4: שאלו על ניסיונו והתמחותו של החוקר הפרטי

כדי לוודא שהחקירה שלכם מתבצעת כהלכה, מומלץ למצוא בלש פרטי המתמחה בסוג העבודה שאתם צריכים. שאלו בכמה חקירות מהסוג שברצונכם להזמין החוקר טיפל עד כה, ומה היו תוצאותיהן.

טיפ מספר 5: בררו האם יש לחוקר הפרטי ביטוח

החוקרים הפרטיים הרציניים ביותר דואגים לכיסוי ביטוחי עבור עצמם. אמנם זה לא הכרחי עבור כל סוגי החקירות, אולם תמיד טוב לוודא שבמידה ומשהו קורה לבלש הפרטי במהלך העבודה שהוא מבצע עבורכם, חברת הביטוח שלו היא זו שתישא באחריות ולא אתם.

טיפ מספר 6: דונו בנושא הסודיות

סביר להניח שבמסגרת עבודתכם עם חוקר פרטי בירושלים, תחשפו בפניו מידע רגיש. לכן עליכם להיות בטוחים שהבלש הפרטי שלכם יהיה דיסקרטי ומקפיד על חיסיון המידע שלקוחותיו חושפים בפניו. רצוי כמובן לחתום על הסכם לשמירת סודיות.

טיפ מספר 7: ודאו שאתם מרגישים בנוח עם החוקר הפרטי

אם אינכם מרגישים שהחוקר הפרטי מתקשר איתכם "בשפה שלכם" ובגובה העיניים, או אם הוא מלחיץ אתכם או גורם לכם להרגיש לא בנוח בכל צורה שהיא, כנראה שאתם צריכים לבחור חוקר פרטי אחר לעבוד איתו.

טיפ מספר 8: דרשו לקבל חוזה כתוב

פגישת הייעוץ הראשוני שלכם מול משרד החקירות אמורה לאפשר לבלש הפרטי להעריך את העלות הצפויה לעבודת החקירה שברצונכם להזמין. אם בחרתם לשכור את שירותיו, וודאו כי שכר הטרחה של החוקר, ההוצאות הצפויות, ומכלול הדרישות שלכם מתוארים כולם בבירור במסגרת חוזה כתוב.

טיפ מספר 9: וודאו שאתם מוכנים למה שחוקר פרטי עלול לחשוף

כאשר אתם שוכרים חוקר פרטי בירושלים על מנת יגלה משהו עבורכם, ובמיוחד כשמדובר בחקירה הנוגעת לאנשים הקרובים אליכם, וודאו כי אתם מוכנים לכל מה שהחוקר הפרטי עשוי למצוא.

לפרטים נוספים על משרדי חקירות בירושלים – לחצו כאן.

 

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ