חוקר פרטי במרכז

פעמים רבות אנחנו נדרשים לחקר האמת באמצעים שאינם גלויים. הסיבה לכך היא שאם אותו אדם או ארגון ידעו שעוקבים אחריו, התנהגותו תשתנה, הוא יתחיל לטשטש עקבות ועוד. אנשים שהם נוכלים מקצועיים נוהגים להתנהל בזהירות רבה על מנת שלא ישימו לב שהם אינם אנשים אמינים. לכן קשה מאד לדעת מה לעשות נגדם היה ואתם חושדים בהם. בנוסף, לאדם פרטי אין סמכות בחוק לעקוב או לאסוף מידע, באמצעים שלעיתים דורשים אישורים מיוחדים.,

אם אתם זקוקים לשירותים כמו מעקבים, בדיקה על מעילות עובדים, בדיקה על גילוי האזנות, איסוף מידע כלכלי מסוגים שונים, ריגול עסקי או אישי – חוקר פרטי מומלץ הוא בדיוק מה שאתם מחפשים כדי לפתור את הבעיה.

כיצד לגשת למשרד חקירות במרכז

משרד חקירות פרטי צריך להיות באישור משרד המשפטים, עם ותק של 5 שנים לפחות במקצוע. בנוסף, הוא צריך להתמחות בתחום בו אתם רוצים לחקור – ובמיוחד, שיהיה לו הידע, היכולת הטכנולוגית (הקלטה, צילום, מעקב GPS ועוד) והניסיון להביא אתכם לחקר האמת.

שירותים הניתנים אצל חוקר פרטי באזור המרכז

משרדנו נמצא בפתח תקווה, ומעניק שירותים בכל רחבי הארץ וכמובן מרכז הארץ. בין השירותים אפשר לקבל אצלנו מענה לבעיות כדלהלן:

  • אם אתם צריכים למצוא מידע אודות אדם שלא מנדב אותו, וצריכים לעקוב אחריו – למשל מסיבות אישיות או כלכליות, אנחנו הפתרון לכך. אנחנו עוסקים במעקבי הונאה, ביטוח, איסוף ראיות, מעקבי בגידות, ריגול תעשייתי ואיסוף מידע בארץ ובחו"ל.
  • חקירות כלכליות הן תחום שיש למשרדנו ניסיון גדול שצברנו במהלך 25 שנות עבודה. אנחנו יכולים לאתר עבורכם נכסים בארץ ובחו"ל, מידע אודות שותפים לשעבר / שותפים פוטנציאליים בדגש על מצבם הכלכלי האמיתי: נכסים, רכבים, ביטוחים, השקעות וחסכונות.
  • נוכל להציע לכם לאשש או להפריך את החשש של בגידה במשפחה. נביא לכם הוכחות חותכות אודות המצב האמיתי, תוך שמירה על דיסקרטיות, החוק וכבוד האדם. נוכל לסייע לכם לבנות תיק גירושין באמצעות ראיות ברמה הגבוהה ביותר.
  • חושדים שמאזינים לכם? זה לא חוקי. נסייע לכם לדעת אם מישהו עוקב או מאזין לכם. ברשותנו ציוד טכנולוגי ברמה הגבוהה ביותר בעולם, לרבות יכולת לזהות אם מאזינים לכם ברכב, במשרד או האם יש לכם תוכנות ריגול במכשירים האלקטרוניים שלכם.

 

 חוקר פרטי באזור פתח תקווה

ברוב תחומי הפעילות ישנה תחרות משמעותית, לפעמים אפילו קשוחה במיוחד. לא קל לשגשג במציאות שכזו, שמייצרת אתגרים רבים לכל בעלי העסקים. בחלק מהמקרים כדאי להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי במרכז, וכשזה המצב חשוב לבחור את איש המקצוע באופן מושכל. הדגש הראשון הוא ניסיון רב, בעיקר בחקירות עסקיות וכלכליות, דגש משמעותי אחר הוא רישיון מתאים מטעם משרד המשפטים, וכדאי גם לבחון מהם האמצעים שבהם משתמש החוקר – הטכנולוגיות המשוכללות נכנסו גם לתחום החקירות והן מאפשרות להגיע לתוצאות הרצויות במהירות ובבטחה. עוז סער הוא חוקר פרטי ותיק שכבר סייע לעסקים רבים, והמשרד שהקים מספק מגוון רחב של שירותים רלוונטיים.

 

השירותים של חוקר פרטי במרכז לעסקים

* מניעת ריגול – המתחרים שלכם עלולים לנסות לשאוב מידע מהעסק באמצעים שונים, גם אנושיים וגם טכנולוגיים. כדי למנוע מהם לעשות זאת, ולהשיג יתרון לא הוגן, כדאי להיעזר בחוקר מיומן.

* חשד למרמה מצד עובדים – כשבעל עסק חושש שמא העובדים שלו מפרים את האמון שלו, בכל דרך שהיא, חשוב לבדוק את החשדות באופן דיסקרטי – כדי לא לפגוע ביחסי העבודה ובשגרת הפעילות בעסק. חוקר פרטי מנוסה יחשוף כל מעשה מרמה או הפרת אמונים מבלי שהפעילות שלו תתגלה.

* איסוף מודיעין – במקרים שבהם בעל עסק שוקל למשל להכניס שותף חדש, הוא זקוק מן הסתם למידע מקיף ואמין אודותיו. מי שמספק את כל המידע הרלוונטי הוא חוקר פרטי בעל יכולות מתאימות.

 

ניסיון מגוון ומחויבות מלאה לכל חקירה

עוז סער הוא חוקר פרטי במרכז עם ניסיון רחב היקף בביצוע חקירות כלכליות ועסקיות מסוגים שונים. כל חקירה מתנהלת בהתאם לחוק, כך שאם נדרשות ראיות הן יושגו באופן חוקי שמאפשר שימוש בהן בבית משפט. מאפיין מובהק נוסף הוא חתירה נחושה להשלמת כל חקירה בזמן הקצר ביותר האפשרי, וזאת מבלי לפגוע כמובן באיכותה ובהגעה לאמת המלאה. סער והצוות המיומן שגיבש במשרד שהקים נעזרים במיטב הטכנולוגיות ומביאים לידי ביטוי יכולות אישיות חיוניות – הן לצורך מעקבים, הן לצורך הסתוות והן לצורך שליפת המידע הנחוץ גם ממכשירים שונים וגם מאנשים.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אימבר 7 א.ת.קריית אריה פתח תקווה 09-9199209

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ