חוקר פרטי בפתח תקווה

חוקר פרטי בפתח תקווה מאפשר לכם לחלוש על כל אזור המרכז על מנת להגיע למידע שאתם צריכים. המידע הזה נאסף רק על ידי אנשי מקצוע ברמה גבוהה, עם רישיון של משרד המשפטים. הסיבה לכך שיש להם ניסיון, יתרון טכנולוגי משמעותי וכמובן גם אישור על פי חוק לאסוף מידע, שבדרך כלל הגורם השלישי לא ינדב בעצמו, בטח לא לכם. בין היתר, מדובר על מעקבים, האזנות, בדיקה אודות מעילות כלכליות, בדיקה לגבי בגידות – וכל זאת באזור פתח תקווה והסביבה. בנוסף, אפשר להזמין את השירות לכל חלקי הארץ – למרות מיקום המשרד בפתח תקווה.

חוקר במשרד חקירות בפתח תקווה

יתרונו של חוקר פרטי בפתח תקווה הוא היכרות מעמיקה עם השטח, תוך יכולת להיכנס למוחו של אותו פושע פוטנציאלי, על מנת לחקור בצורה סודית ולהגיע עם המידע האמין והמדויק ב-100% אל הלקוח. באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, בין היתר צילום, איתור, מערכות תיעוד והאזנות – חוקר פרטי מקצועי יכול לרגל אחרי החשוד על מנת לקבל מידע חד משמעי. בנוסף, חוקר פרטי מקצועי באזור פתח תקווה מעסיק פעמים רבות גם טכנאים ומהנדסים מתחומים נוספים שמסייעים לו לחקור, בין היתר מחשבים, אלקטרוניקה או רשתות, וזאת כדי להגיע למידע מבלי שיתגלה.

מה אנחנו מציעים לכם?

משרדנו הממוקם בפתח תקווה מציע לכם מגוון רחב של חקירות. אנחנו בעלי 25 שנה של ניסיון בתחומים רבים של חקירה, להלן:

  • צריכים לעקוב אחרי מישהו כדי לקבל אודותיו מידע כלכלי או אישי? חושדים שמישהו מסתיר מכם מידע או בוגד בכם? חוקר פרטי בפתח תקווה הוא בדיוק הפתרון. הוא יאסוף עבורכם את הראיות החותכות שאותו נוכל מנסה להסתיר, ובאמצעות טכנולוגיות מתקדמות וניסיון רב – יוכל לתת לכם את המידע האמין כדי שתוכלו להתקדם בטיפול במקרה.
  • חושדים ששותף פוטנציאלי או עובדים שלכם משקרים לכם אודות מצבם הכלכלי, גונבים מכם או מנסים לרמות אתכם? נוכל לאתר עבורכם את כל המידע הכלכלי אודותיהם – לרבות חשבונות בנק, חסכונות, ביטוחים, נכסים בארץ ובחו"ל, רכביהם ומצבם המשפטי.
  • חושבים שבן / בת הזוג שלכם בוגדים בכם? הגיע הזמן להפיג את ההתלבטות. באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ותיעוד מדויק של "הטעויות" של אותו / אותה בן / בת זוג – נוכל להביא אתכם לדעת האם זה אכן קורה, כדי שתוכל להגיש תביעת גירושין מסודרת.
עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ