חוקר פרטי בקריות

הקריות השונות – מוצקין, ביאליק, חיים, אתא וקריית ים – הפכו בשנים האחרונות למרחב עירוני תוסס וגדול שמונה קרוב לרבע מיליון בני אדם. ביחד עם הגידול באוכלוסייה הגיע באופן טבעי גם זינוק בתחום העסקי, עם שלל עסקים חדשים בכל התחומים. המעבר משכונות שלוות שבהן כולם מכירים את כולם לעיר גדולה הביא איתו גם התנהגויות פחות רצויות כגון מרמה, בגידות, חייבים שמנסים להתחמק מתשלום החוב, ריגול עסקי, הונאות ביטוח ועוד. בכל המקרים האלה, ועוד רבים אחרים, כדאי להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי בקריות – ובפרט של משרד בעל רישיון מתאים וצוות מנוסה. משרד החקירות של עוז סער מבצע את כל סוגי החקירות ביעילות גבוהה ומתוך מחויבות מלאה לגלות את האמת, רק את האמת ואת כל האמת.

 

איך לבחור חוקר פרטי בקריות?

* היכרות מצוינת עם האזור – חלק גדול מהחקירות כולל מעקבים והיטמעות בשטח. בהתאם היכרות טובה עם הקריות, וגם ישובים אחרים בסביבה (חיפה, עכו, קיבוצים ומושבים בגליל המערבי, שפרעם וכו') מהווה יתרון משמעותי.

* שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים – כמו בתחומים אחרים, גם החקירות ובפרט אלה הכלכליות מתבצעות ביעילות גבוהה כשנעזרים בטכנולוגיות חדשות.

* רישיון – ישנם שני סוגי רישיונות: רישיון חוקר פרטי ורישיון משרד חקירות. כדאי לוודא את קיומם של שני הרישיונות, המונפקים ע"י משרד המשפטים.

* דיסקרטיות – חקירות פרטיות הן רגישות מטבען, ולכן כדאי לוודא שהחוקרים מקפידים על דיסקרטיות ללא פשרות.

 

כל סוגי החקירות – תוך שמירה על החוק

חוקר פרטי מומלץ בקריות מחויב גם לשמור על החוק. בהקשר זה חשוב לזכור שבחלק בלתי מבוטל מהמקרים, ממצאי החקירה אמורים לשמש גם כראייה בבית משפט – ואם הם הושגו באופן לא חוקי, הראיות לא יהיו קבילות. עוז סער וצוות המשרד שהקים מקפידים על פעולות חוקיות בלבד, וגם כך, בזכות המיומנות הגבוהה והניסיון הרב שצברו, מצליחים להגיע אל כל המידע הנחוץ ללקוח. המשרד אמון על ביצוע חקירות מכל הסוגים: חקירות אישות, חקירות כלכליות, חקירות ביטוח ואחרות. כל חקירה מתנהלת באחריות, בנחישות ותוך הבאה לידי ביטוי של יכולות אישיות מגוונות – תושייה, אלתור, הסוואה, אינטואיציות חדות ועוד.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ