איתור חייבים

כיום, עולם העסקים זז מהר, וגם אתם צריכים לעמוד בקצב. לעיתים קרובות על מנת לסגור עסקה או על מנת לקדם אותה, אתם נדרשים לתת שירות מבלי לקבל תשלום מידי, ולעיתים גם תדרשו להלוות כספים לאדם זה או אחר. אך בעסקים כמו בעסקים, שום דבר אינו אישי וביום שאתם מנסים לקבל בחזרה את מה שמגיע לכם, הצד השני פשוט נעלם. מה עושים? למי ניתן לפנות לקבלת עזרה? עוד על כך לפניכם.

משרדי חקירות

האפשרות הטובה ביותר במקרה כזה, היא לפנות למשרד חקירות שיוכל לתת לכם שירות מותאם אישית, ולמצוא את החייב שלכם. חשוב כמובן שיהיה זה משרד איכותי וותיק, עם ניסיון ומוניטין בתחום, אך חשוב גם שהחוקר שעובד אתכם מטעם המשרד ידע כיצד לפעול במסגרת החוק. חוקר מקצועי ואמין יודע בדיוק מה מותר ומה אסור לו לעשות, והיכן עובר הגבול גם מבחינת רשויות החוק. חוקר כזה יסייע לכם לקבל בחזרה את כל מה שמגיע לכם עד השקל האחרון, מבלי לסכן אתכם או שמכם הטוב.

כיצד מאתרים חייבים?

על מנת לאתר את החייב שלכם, על החוקר לבדוק לעומק את כל המידע הזמין עבורו, כמו המידע אודות שיחות הפלאפון שביצע, ומידע נוסף שניתן למצוא בקלות באינטרנט. מדובר במידע שניתן למצוא במאגרי מידע, כמו אתרים עם מידע משפטי (שהם אגב חוקיים לגמרי ופתוחים לקהל הרחב, בתשלום), וכן במידע שניתן לאסוף מהפעילות השוטפת של החייב באינטרנט, כמו למשל הפעילות של ברשתות החברתיות השונות. בנוסף, יש לבצע בעדינות ומבלי לעורר חשד, בדיקה מעמיקה במעגלים החברתיים של האדם. כמובן שהדבר דורש מיומנות רבה, וחוקר מנוסה יידע כיצד לשוחח בקצרה עם העמיתים לעבודה, המכרים, החברים ובני המשפחה השונים, על מנת לקבל את המידע הנדרש ומבלי שאלו יחשדו בדבר.

אחרי שמצאתם את החייב

כאמור, משרד חקירות איכותי ומקצועי יוכל לאתר עבורך את החייב במהירות וללא מעורבות ישירה שלכם בדבר. מה עושים מכאן והלאה זו שאלה חשובה שרצוי לתת עליה את הדעת מראש, וייתכן מאוד שכדאי לכם להתייעץ עם עורך דין שמתמחה במקרים מעין אלו.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אימבר 7 א.ת.קריית אריה פתח תקווה 09-9199209

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ