איתורי מען

חקירות רבות מתחילות באיתור מען. אנו מתמחים באיתורי אנשים, איתור חייבים, סרבני גט, איתורים במגזרים השונים וכן איתורי בחו"ל.

איתור חייבים

איתורי מען נעשים על ידי חוקר פרטי לצרכים שונים. לרוב מדובר באיתור של אנשים אשר מתחמקים מחוב חוקי מסוים, כמו סרבני גט, חייבי תשלום וכדומה. פעמים אחרות מדובר באיתור של קרובי משפחה אובדים ומקרים דומים אחרים. איתורי מען נערכים על ידי החוקר הפרטי באמצעות מעקב אחר הנבדק, באמצעות חקירה של רישומים שונים ובאמצעים רבים נוספים, שמיועדים כולם למצוא את המען הנוכחי של הנבדק.

 

איתור מען

ישראל היא אמנם מדינה קטנה יחסית, אבל גם כך מי שמנסה להיעלם מכל סיבה שהיא עלול להצליח – אלא אם כן מחפשים אותו בעזרת משרד חקירות פרטיות. על-מנת לאתר כתובת מגורים של אדם שלא מעוניין לחשוף את מענו, חוקר פרטי מיומן נעזר באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. מרכיב נוסף בחיפוש ובמציאת האדם הוא הפעלת כלים מודיעיניים, בדומה לאלה שמשמשים את המשטרה והצבא. היטב נוסף הוא יכולות אישיות וניסיון שעוזרים לחוקרים פרטיים, למשל, להיכנס לדמות ודרכה להגיע למידע רלוונטי. משרד עוז סער חקירות מספק שירות איתור מען, וכמו כל משימה אחרת גם זו מבוצעת מתוך מחויבות מלאה ללקוח ובאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

 

באילו מקרים מתבצע איתור מען?

* חובות – אנשים שצברו חובות משמעותיים ומבקשים להתחמק מתשלום עלולים להיעלם לפתע. איתור כתובת מגורים או מקום עבודה חדש מאפשרים לתבוע מהם את כיסוי החוב.

* תיקי גירושין – למרבה הצער, גם במקרי גירושין עלול אחד הצדדים לנסות להתחבא בכתובת לא ידועה. זאת על-מנת לא לקיים הסכם או לא לשתף כלל פעולה עם התהליך. איתור המען מאפשר לכפות עליו שיתוף פעולה מלא.

* תיקי הונאה – בעולם של היום יש לא מעט נוכלים, חלקם סדרתיים. שינויי כתובת תכופים וניסיונות להסוות את העקבות הם חלק משיטת העבודה שלהם, אבל חוקר פרטי מוכשר יצליח לאתר אותם.

* הוצאת דיבה באינטרנט – עבירה נפוצה בעידן הדיגיטלי. מי שמרגיש נפגע מכך רשאי לתבוע גם ללא הוכחת נזק. כשמוציא הדיבה מנסה להסתיר את זהותו האמיתית, משרד חקירותפרטי יחשוף אותה וימצא את המען של האדם כדי שניתן יהיה להגיש לו את כתב התביעה.

 

תהליך מסודר ומידע שמשמש כראייה במידת הצורך

משרד עוז סער חקירות מקיים תהליך איתור מען יסודי ומסודר, וכמובן – מתועד במדויק. בהתאם, במידת הצורך המידע שנחשף יכול לשמש גם כראייה במסגרת כל הליך משפטי. לכל החוקרים במשרד, ובראשם עוז סער, רישיון מטעם משרד המשפטים וניסיון רב בביצוע חקירות שונות, ובפרט איתורי כתובת. אמינות גבוהה מאוד ודבקות מלאה במטרה משלימים שירות איכותי ומועיל.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ