איתור נכסים

משרדנו מתמחה באיתור כל סוגי הנכסים בכל הארץ ובעולם כולו

צורך באיתור נכסים עשוי להיות צורך מהותי ואף בעל חשיבות עליונה, וממש כפי שהנכס עשוי להוות תשובה כלכלית הולמת עבור מגוון מצבים, כך באותה המידה הסיטואציה עלולה להיות מאתגרת במיוחד, וזאת כי לא פעם למרות שמדובר בסכומים גדולים, לנכסים יש דרך להיעלם – אם כי אנשים לא מבצעים מעקב מסודר ואם כי אנשים מבקשים להסתיר נכסים באופן מושכל ושקול. אי לכך, טוב לדעת שאם מבקשים לאתר נכס מסוג כלשהו, אין צורך לשוטט באפילה ואין צורך לחוש חסרי אונים – וזאת כי כיום יש משרדי חקירות אשר מתמחים באופן נקודתי באיתור נכסים, כך כל שיש לעשות זה להעביר אליהם את העובדות הידועות ומכאן שגם את המושכות.

הברחת רכוש בין בני זוג

חלק מהמקרים שנוגעים לאיתור נכסים עשויים להתעורר עקב אי אמון בין בני זוג, כאשר צד אחד חושש שצד שני מעביר סכומים גדולים אל עבר חשבון סודי ומתרץ את העלמות הסכומים בגין חובות פיקטיביים. כאשר משכילים לערב בעת מקרים מעין אלו משרד לאיתור נכסים, ניתן לקבל עובדות חותכות ומכאן שגם ניתן להוציא צו מניעה שבכוחו למנוע מבן הזוג לעשות כל פעולה נוספת ברכוש.

חלוקת רכוש

אם התחלנו עם דוגמה עבור צורך בחקירת איתור נכסים בין בני זוג, נמשיך ונציין שיש סיטואציות נוספות שמצריכות התערבות מעין זו כאשר מדובר בזוגות, והפעם נציין סיטואציה אשר נוגעת לחלוקת רכוש. במה מדובר? ובכן כאשר בני זוג מבצעים חלוקת רכוש, מאוד ייתכן שיש רכוש שצד אחד אינו מודע לקיומו (למשל מניות). אי לכך, מעורבות כגון בילוש בתחום איתור נכסים עשוי להציף את כל ההשקעות ופרטי הרכוש אשר עשויים להיות קיימים.

נתונים לצד המלצות

כאשר פונים אל שירותי איתור נכסים, ניתן לקבל לא רק עדויות עבור נתונים כלכליים (כגון צילומים ומספרי חשבון), אלא גם ניתן לקבל המלצות מושכלות אודות דרכי שיתוף הפעולה הנכונות ביותר. כמו כן, חלק מהחומר עשוי להיות קביל כעדות בבית המשפט, ועל כן לא פעם מדובר בשירות שעשוי לתפור נכונה את כל הפינות – משלב העדויות ועד שלב ההשלכות הרצויות.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ