חוקר פרטי בגידות

וודאי שאלתם את עצמכם מדוע אנשים בוגדים בחיי הנישואין? הסיבות לכך רבות, בין היתר בגלל שעמום / הצורך בהתרגשות, שינוי באופי האדם לאורך השנים (דבר שמשליך על הנישואין), תחושת ריחוק שגורמת לאדם לחפש מזור במקומות אחרים. החיים מביאים את בני הזוג לקונפליקטים בלתי פתורים ובשל כך – ביחד עם זמינות האינטרנט, נוצרות עוד ועוד בגידות במערכת היחסים. ההסברים רבים, מורכבים ולא תמיד חד משמעיים. אולם כך או כך – זהו משהו שקורה פעמים רבות, ויש לכך משמעויות.

חשד סביר לבגידה

אם ישנו חשד להפרת האמון בין בני הזוג, אפשר לפתור את העניין באמצעות חוקר פרטי בגידות. מחקר זה, לא נעים ככל שיהיה, מסייע להפריך או לאשש את החשד. יש לכך משמעויות: אם רוצים לבנות תיק גירושין צריך הוכחות. חוקר פרטי בגידות מספק את ההוכחה ב-100%. החוקר מתעד עבורכם את הטעויות של בן / בת הזוג הבוגדים, באמצעות מעקבים ושימוש באמצעים מיוחדים לריגול, לרבות תמונות, על מנת לספק עבורכם את המידע המדויק ביותר. אם ישנו חשד, התקשרו אלינו עכשיו מכל מקום בארץ לקבל שיחת ייעוץ ופגישה כדי להתקדם בנושא.

מה אנחנו מציעים?

  • מחקר סודי לחלוטין, תוך שמירה על מקצועיות גבוהה מאד, כיבוד החוק ודיסקרטיות
  • תוצאות חד משמעיות – המגיעות באמצעות עבודת שטח מעמיקה של חוקר פרטי בגידות מנוסה
  • צוות מחקר ברמה הגבוהה ביותר, עם רישיון ממשרד המשפטים

סיבות לגילוי האמת?

  • ראשית, על מנת להסיר הספק. חשוב מאד לדעת את האמת, גם אם איננה מאמינה. זה קל וחומר אם יש משפחה וילדים, וחשוב לשמור על כבודם ואיכות החיים שלהם. זה חשוב יותר מכל ריגוש.
  • על מנת לשקם את חיי המשפחה – או לפרקם. חשוב לקבל החלטה ואם אי אפשר לחיות באי וודאות. הדילמה האם לפרק את המשפחה עקב החשד או לא לפרקה היא דבר שיכול לקבל מענה באמצעות חוקר פרטי בגידות מנוסה מצוותנו.

כל בגידה סופה להתגלות. אם אתם רוצים לבנות תיק גירושין, לאלץ את בן / בת הזוג לשלם משכנתא או פיצויים, מזונות או התחייבויות כלכליות אחרות וזקוקים להוכחה – הגעתם למקום הנכון. פנו אלינו לקבלת סיוע של חוקר פרטי שכבר ראה בעל ואישה בוגדים זה בזה פעמים רבות מדי.

 

חוקר פרטי מעקב בגידות

בגידה באמון של בן/בת זוג היא מעשה שיש לו השלכות קשות מאוד. במקרים רבים גם כשיש רק חשדות, בלי הוכחות, הקשר הזוגי מתערער, הצד שחש נבגד חווה מתח רב עקב אי הוודאות וסימני השאלה ובאופן כללי איכות החיים נפגעת. החיים המודרניים מספקים לכולנו שלל הזדמנויות בכל התחומים, כולל היכרויות מחוץ לנישואין, ולכן ברשימת הסיבות לפנייה אל חוקר פרטי בגידות נמצאות במקום גבוה מאוד. ההמלצה החד-משמעית של מומחים, גם לחקירות וגם לזוגיות, היא להתגבר על החשש – ולנסות להגיע בכל דרך אפשרית אל האמת. כשיודעים בוודאות אם בן/בת הזוג בוגדים או לא, אפשר גם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר. משרד החקירות של עוז סער כבר חשף מקרים רבים של בוגדים ובוגדות, כולל הוכחות, והכל במסגרת החוק כך שהתיעוד קביל גם בבית משפט במידת הצורך.

 

איך מגלה חוקר פרטי בגידות?

* ייעוץ לצד הנבגד – גבר שמנהל קשר רומנטי עם אישה אחרת או אישה שיש לה רומן ייזהרו במיוחד אם ירגישו שהצד השני חושד בהם. בהתאם, אחד הדגשים העיקריים בעבודתו של חוקר פרטי הוא ייעוץ מתאים ללקוחות. בפרט חשוב לשמור על שגרה רגילה ולא לחשוף את החשד – כך שהחקירה תתנהל ללא שיבושים.

* מעקב – בהתאם למאפייני שגרת החיים של בן או בת הזוג החשודים כבוגדים, יתבצע מעקב אחריהם. כל ממצא שחורג מההתנהגות הנורמטיבית יתועד, ובסיום המעקב יוגש דוח מפורט לגבי המקומות בהם שהה האדם, האנשים איתם נפגש, הפעולות שביצע – וכמובן הקלטות וצילומים שנעשו כחוק.

* הפעלת אמצעים טכנולוגיים – גם כן במסגרת החוק, על-מנת לאתר פעולות נוספות שמעידות על בגידה באמון.

 

מקסימום מקצוענות, מקסימום רגישות

עבור כל חוקר פרטי בגידות הן סיטואציה נפיצה. כניסה למרכיבים האינטימיים ביותר של חיי זוג מחייבת רגישות רבה, ובמקביל גם שמירה על מקצועיות וחתירה נחושה להשלמת החקירה וגילוי האמת. הניסיון הרב של עוז סער והתכונות שמאפיינות אותו מבטיחים מידע ודאי ומוצק, כולל הוכחות אם אכן מתרחשת בגידה. המיומנות הגבוהה של סער ושל צוות המשרד מובילים גם לתוצאות מובהקות תוך זמן קצר ככל האפשר, כדי לקצר את תקופת אי הוודאות והמתח.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ