סימנים לבגידה

בגידה היא לא בהכרח סוף הזוגיות ובוודאי לא סוף העולם, אבל גם היום – כשלכאורה כמעט כולם וכולן מנהלים ומנהלות קשרים מסוגים שונים מחוץ לנישואין – מדובר בחוויה לא פשוטה. אמון הוא מרכיב קריטי בכל מערכת יחסים, וכשהוא מופר יש לכך השלכות קשות. כמעט תמיד ישנם סימנים לבגידה, ומומלץ לא לטמון את הראש בחול אלא להיות ערניים. יש אינספור מקרים של נשים וגברים ש"העדיפו לא לדעת" ובסופו של דבר התחרטו על הגישה. עוד המלצה היא להיעזר בחוקר פרטי מנוסה – מפני שרק החלטות שמתקבלות על סמך מידע מוצק ו-ודאי הן החלטות נכונות. משרד החקירות שהקים עוז סער מספק את המידע הנ"ל, ועושה זאת בדיסקרטיות מוחלטת וביעילות גבוהה.

 

מה חשוב לעשות כשמזהים סימנים לבגידה?

* להיצמד לשגרה המוכרת – כשנורות האזהרה נדלקות, בדרך כלל האינסטינקט הוא לעמת את בן או בת הזוג עם הסימנים המחשידים. זוהי טעות: ברוב המקרים הצד הבוגד פשוט יכחיש, וללא הוכחה יישאר ספק משמעותי. במצב כזה סביר להניח שהקשר האסור יימשך ויתנהל בזהירות גדולה מהרגיל.

* להבין איך משפיעה הבגידה, אם היא אכן מתרחשת – ומתוך הבנת ההשפעה של המעשה, להחליט כיצד לפעול. כך למשל ישנם מקרים שבהם גילוי הפרת אמונים מקנה נקודת מוצא טובה יותר בהליך גירושין.

* פנייה לחוקר פרטי – איש מקצוע מיומן יפעל באופן דיסקרטי, כך שאם החשד יתגלה כשגוי, לא ייגרם שום נזק והצד השני כלל לא ידע שהתנהלה חקירה. לעומת זאת אם אכן מתרחשת בגידה, ניתן יהיה להגיע להוכחות חד-משמעיות וכך למצב הרצוי מבחינתך.

 

חקירה נחושה על-פי חוק ועל בסיס ניסיון רב

כשמשתפים חוקר פרטי מנוסה באותם סימנים לבגידה שצצו, הוא יכול לייעץ על סמך הניסיון שצבר ולעזור לך להחליט האם לקיים חקירה מקיפה. עוז סער מספק חוות דעת על בסיס בקיאות ארוכת שנים וכן יושרה מלאה. החקירות שהוא מנהל ביחד עם צוות החוקרים שגיבש מתבצעות ביעילות רבה ומובילות לגילוי כל האמת תוך זמן קצר. דגש נוסף הוא שמירה על החוקים, כך שניתן יהיה להשתמש בתיעוד גם בבית משפט. מחפשים חוקר פרטי המלצות מרובות שמראות על אמינות? פנו עוד היום לעוז סהר.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ