חוקר פרטי חשיפת מטרידים

בעבר מרבית ההטרדות היו טלפוניות. כיום אנו מקבלים פניות לחשיפת מטרידים אשר פועלים גם בפייסבוק, גם ברשתות החברתיות, וואצאפ ואסמאסים.
לחברתנו הכלים לחשוף הטרדות אלו, אשר שונות ובהמשך מבוצעות חקירות ל השונים.

חשיפת מטרידים במשרד חקירות

משרדי חקירות מהווים גוף שפועל לצורך קיום של חקירות פרטיות עבור לקוחות פרטיים או ארגונים פרטיים החושדים בהתנהלות שאינה אמינה או אינה הוגנת שפוגעת בהם. משרדי חקירות אינם מהווים חלופה לכוחות המשטרה והגופים החוקיים הסדורים על פי חוק. במקרה של מידע על התנהלות פלילית יש לפנות למשטרה אולם ניתן לקיים חקירה פרטית בנושא. משרדי חקירות רבים מציעים כיום שירותים מתקדמים עבור לקוחות שמעוניינים בסוג זה של שירות. אולם, לא כל משרד חקירות מתנהל באופן מקצועי וחוקי. עליכם לוודא כי צוות החוקרים של משרדי חקירות אותם אתם שוקלים לשכור הוא צוות מקצועי שעבר הכשרה מתאימה כפי שמקובל בחוג זה של אנשי מקצוע. כמו כן, עליכם לוודא כי המשרד פועל באופן חוקי.

עובדים על פי חוק

חקירות שאינן מתקיימות על ידי המשטרה ודומיה מובילות את העוסקים בחקירה למצב בו יש הזדמנויות רבות להפר את החוק בלי שיגלו על כך. הפרות חוקיות אלה נוגעות בדרך כלל לפרטיות שאליה זכאי כל אדם וכן לניסיונות של משרדי חקירות מסוימים להשיג מידע בכל מחיר, אף אם מדובר באמצעים שאינם מקובלים על פי חוק. כאשר אתם פונים להשכרת שירותים של משרדי חקירות, עליכם להיות בטוחים שמדובר בגוף שמקפיד על חוקיות ההתנהלות. אחרת, אתם עשויים למצוא את עצמכם עומדים בפני תביעה משפטית הנוגעת גם להתנהלות שלכם בפרשה. אם משרדי חקירות מחזיקים בעורך דין כחלק מהצוות המקצועי, מדובר בהחלט במשרדים שכדאי לשקול יותר ברצינות.

המלצות

כדאי מאד לפנות לאחד מאותם משרדי חקירות עליהם קבלתם המלצות מלקוחות מרוצים. הכימיה בין המשרד שאיתם אתם עובדים וביניכם חשובה מאד לתהליך. אם תחושו שאתם נמצאים בידיים טובות כל ההתנהלות של החקירה תיעשה באופן טוב יותר עבור כל השותפים לדבר. מומלץ מאד להיות חכמים בנושא זה ולפנות לאנשי מקצוע מעולים גם אם מדובר בעוד כסף.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ