חוקר פרטי כלכלי

למרבה הצער, יש לא מעט אנשים שמוכנים לפגוע באחרים למען כסף. כשמבינים את העובדה העצובה הזו, מבינים גם מדוע יש ביקוש רב לשירותים השונים שמספק חוקר פרטי כלכלי. בפרט כדאי לפנות לאיש מקצוע מנוסה בתחום זה במקרים שבהם הסיכוי שהמשטרה תגיע לחקר האמת נמוך, או כשכלל לא בוצעה עבירה על החוק. דוגמה טובה לכך היא בעל שלא שיתף את אשתו במידע לגבי הנכסים שרשומים על שמו, ולקראת הליך גירושין הוא עלול לנצל זאת כדי לא לחלוק איתה את הרכוש. בכל מקרה חשוב לוודא שלחוקר הפרטי יש רישיון מטעם משרד המשפטים. עוז סער הוא חוקר פרטי בעל ניסיון נרחב בתחום הכלכלי, וביחד עם צוות החוקרים פרטיים מיומנים שאסף סביבו – הוא יכול להבטיח וגם לקיים תוצאות מיטביות.

 

באילו מקרים מטפל חוקר פרטי כלכלי?

* גירושין – במסגרת איתור נכסים שצבר אחד מבני הזוג, לרוב הגבר, יכין החוקר הפרטי רשימה של חסכונות פנסיוניים, פוליסות ביטוח, חשבונות בנק, ניירות ערך, כלי רכב, דירות או נדל"ן אחר וכל נכס אחר שבו יש למושא החקירה זכויות.

* בדיקת מהימנות – של שותפים פוטנציאליים לעסק כזה או אחר, של משקיעים או של כל אדם או חברה שהלקוח שוקל לבצע איתם אינטראקציה עסקית.

* חשד לריגול מצד המתחרים – איתור אמצעי האזנה ומעקב מכל הסוגים, על-מנת לסכל ניסיונות לאיסוף מידע חסוי על העסק מצד המתחרים.

* איתור חייבים – אדם שצבר חובות כבדים וינסה להתחמק מכך באמצעות היעלמות עלול להצליח – אלא אם כן שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי בעל ניסיון בסוג זה של חקירות כלכליות. בין השאר ניתן להתחקות אחרי עקבות החייב באמצעות איתור פעולות פיננסיות שהוא מבצע.

 

חושים חדים וטכנולוגיות מתקדמות

חוקר פרטי המלצות שמתעסק בפן הכלכלי נעזר בחקירות השונות באמצעים טכנולוגיים שונים, ובנוסף חייב להיות בעל חושים חדים. עוז סער והצוות שגיבש, חלקם גם, יוצאי יחידות רלוונטיות בצבא ובמשטרה, אמונים על ביצוע חקירות כלכליות מכל הסוגים ביעילות מרבית ובהתאם על הגעה למידע הנחוץ ללקוח בזמן הקצר ביותר האפשרי. חשוב לציין כי כל הפעולות במסגרת החקירות הן חוקיות לחלוטין, כך ניתן להשתמש במידע שנאסף בכל הליך משפטי רלוונטי.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ