חקירות אישות

מערכות יחסים בין בני אדם הן תמיד דבר מורכב מאוד, ובפרט כשמדובר על זוגיות ארוכת טווח. מצד אחד הקונספט המקובל הוא מונוגמיה, שמטבעה מתבססת על אמון מלא בין הצדדים. מצד שני אנחנו חיים בעולם שיש בו שלל גירויים מכל הסוגים, ובלא מעט מקרים גם צורך עז בריגושים חדשים. גם קונפליקטים בין בני זוג עלולים להוביל למעשי מרמה והפרת אמונים – ובכל מצב שכזה מומלץ לפנות למשרד חקירות פרטי עם ניסיון רב בביצוע חקירות אישות. משרד עוז סער אמון על ביצוע כל הפעולות הנדרשות כדי לגלות את האמת, וכל האמת, על התנהלות בן/בת זוג.

 

באילו מקרים מומלץ לבצע חקירות אישות?

* סימנים לניהול רומן – התנהגות חריגה של בן או בת הזוג עלולה להיות סימן מובהק לקיומו של רומן. סימנים אפשריים הם הקפדה יתרה על טיפוח, היעלמות לשעות רבות, הוספת סיסמה לסמארטפון, קניית מתנות לבן/בת הזוג (כתוצאה מרגשות אשם) ועוד.

* הסתרת נכסים – ישנם לא מעט מקרים שבהם אחד הצדדים מנסה להסתיר מהצד השני נכסים שונים שצבר, כך שהם יישארו ברשותו גם אם הנישואין יסתיימו. גם לבגידה כלכלית ולא רק לבגידה על רקע רומנטי/מיני מחיר גבוה, ולכן כדאי להיעזר בחוקר פרטי מיומן.

* לקראת גירושין – מידע מקיף ואמין אודות ההתנהגות של הצד השני עשוי לסייע לכל גבר או אישה להגיע להסכם גירושין אופטימלי מבחינתו, ולכן אם ישנה החלטה להיפרד, השירות של משרד חקירות פרטיות עשוי להשפיע באופן משמעותי על היציאה לדרך החדשה בחיים.

 

דיסקרטיות מוחלטת וראיות קבילות בבית משפט

חקירות אישות חייבות להתנהל מתוך דיסקרטיות מוחלטת. הסיבה העיקרית לכך היא שאם החשדות יתגלו כלא מציאותיים, כדאי כמובן שבן/בת הזוג כלל לא ידעו שהתנהלה חקירה. עוז סער והצוות המיומן שגיבש סביבו מקפידים על התנהלות רגישה ומכבדת. דגש חשוב נוסף הוא שמירה על החוק, כך שכל תיעוד שיבוצע יוכל לשמש כראייה קבילה בבית משפט. מרכיבים נוספים בשירות המועיל הם נחישות, מחויבות מלאה לחקר האמת ושימוש מושכל באמצעים מתקדמים במיוחד.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ