חקירות ביטוח

במשרדינו מבוצעות חקירות לחשיפת הונאות בתחום הביטוח
חקירות תאונות דרכים, חקירות גוף, חקירות רכוש חקירות צד ג' וחקירת חבויות.

למה נועדו חקירות ביטוח?

חקירות ביטוח נועדו לחשוף הונאות שונות הקשורות לביטוחים השונים. משרד עוז סער חקירות מבצע חקירות ביטוח מקצועיות, ומוודא האם מושא החקירה דובר אמת או שקר בבואו לחברות הביטוח.

חברות הביטוח

חברות הביטוח עומדות בכל יום בפני תביעות לסכומי הכסף המובטחים בפוליסות השונות. לרוב, מדובר במקרים סטנדרטיים, שבהם אדם שילם עבור ביטוח מסוים, וכעת זכאי לקבל את כספו, כמו למשל אדם שמבוטח נגד תאונות אישיות ושבר את רגלו; אדם שרכבו המבוטח נגנב; וכן הלאה. אולם, ישנם מקרים שבהם ישנו חשד להונאה של חברת הביטוח. פרטים שונים עלולים לעורר אצל חברות הביטוח חשד כי לקוחם, אשר תובע אותם, למעשה אינו דובר אמת, מסתיר פרטים או מזייף אותם, על מנת לזכות בכספי הביטוח שלא כדין. כך, למשל, עלולים להיות אנשים שמזייפים את גניבת רכבם, שמשקרים לגבי מצבם הרפואי או הכלכלי, וכן הלאה.

כיצד מתבצעת חקירת ביטוח?

חקירת ביטוח מתבצעת כמו כל חקירה אחרת. לרוב, החקירה מתבססת בעיקר על מעקב אחרי האדם החשוד בהונאה. באמצעות המעקב הזה ניתן לראות האם הוא דובר אמת לגבי מצבו הבריאותי, הכלכלי וכדומה. לעיתים יש צורך בהאזנות סתר, על מנת לגלות האם שיקר בנושאים שונים, כמו בנושאי פגיעה ברכוש, מעורבות צד ג' וכדומה. לעיתים משתתפות בחקירה גם תוכנות ריגול המותקנות על מחשבו של החשוד, וכן אבזרים רבים נוספים אשר מסייעים לחוקר הפרטי בעבודתו.

עוז סער חקירות

משרד עוז סער חקירות מתמחה בכל סוגי החקירות הפרטיות, בכל התחומים, מחקירות אישות ועד לחקירות ביטוח. עוז סער חקירות הוא משרד מקצועי וותיק, והוא פועל, כמובן, ברישיון ועל פי חוק. עם עוז סער חקירות, תוכלו לוודא כל חשד שיש לכם בנושאי ביטוח, ולוודא שחברת הביטוח משלמת אך ורק מה שהיא מחויבת לו, ולא שקל אחד יותר. עם המקצועיות של עוז סער חקירות, תוכלו להיות בטוחים ששום פרט לא חמק מתחת ידכם, ושהאמת תצא לאור.

צריכים חקירת ביטוח מקצועית? פנו כבר עכשיו לעוז סער חקירות, ותוכלו להיות רגועים!

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ