חקירות קניין רוחני

חושבים שמישהו לוקח לכם את הזכויות? מעוניינים לרדת לחקר האמת כדי לממש את הקניין הרוחני שלכם?
אנחנו כאן עבורכם!

מה זה קניין רוחני?

על מנת לדעת אם "מישהו לקח לכם אותו", אתם צריכים לדעת במה מדובר. קניין רוחני עוסק לרוב בבעלות של משהו שאינו פיזי – למשל, טקסט, אפליקציה או רעיון. בגלל שלא מדובר באובייקט, החוק מגדיר שמדובר בדבר שיש עליו בעלות של אדם לכל דבר, נכס כמו כל הנכסים הפיזיים האחרים. איזה סוגי חקירות של קניין רוחני קיימים? פיתוחים טכנולוגים, סימני מסחר (מלוגו ועד מוסיקה), עיצוב וזכויות יוצרים כמובן.

מה עושה במקרה שחושבים שמישהו גזל מכם את הקניין הרוחני?

חקירות קניין רוחני הוא בדיוק מה שצריך לעשות. בחקירה זו נבוא לידע האמת, ונביא בפניכם את מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם תובעים. האם לקחו או לא לקחו מכם את הקניין הרוחני. המשרד שלנו בעל ניסיון רב בכל הקשור לעבודת חקירות קניין רוחני. חשיבות הניסיון היא רבה: איך מחלצים את המידע הזה בלי שהצד הנחקר ידע ובטח שלא ינדב את המידע בעצמו. איך עושים זאת בשקט? בדיסקרטיות? איך מעבירים את המידע המלא לצד המבקש? בשביל זה אנחנו כאן! התקשרו היום!

מה לצפות ממשרד חקירות איכותי?

אנחנו מציעים לכם שלושה דברים עיקריים: ליווי משפטי, על מנת לוודא שגם אם נוצר מצב של גזל של קניין רוחני, תוכלו לגבות זאת בצורה משפטית. בנוסף, תיק מסודר עם כל הראיות על מנת שתוכלו להציגם בבית משפט. ודבר שלישי: עבודה חוקית, מסודרת ומתועדת.

למה דווקא אנחנו?

משרד החקירות שלנו, אשר מתמחה בסוגים שונים של בילוש ובין היתר חקירות קניין רוחני – קיים שנים רבות, בבעלות עוז סער. סער הוא בלש בעל ניסיון רב, ומעסיק אנשים עם עבר משטרתי וצבאי בתחומי המודיעין, אשר יש להם ידע טכנולוגי ומקצועי רב. רוב המחקרים שלנו הגיעו לבית המשפט כראייה חותכת, ואם אתם מעוניינים לבדוק דבר מה כדי להגיע לחקר האמת, אנחנו משרד הבילוש שלכם. כמובן שכל העבודה שלנו חוקית באישור משרד המשפטים.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ