חוקר פרטי ייעוץ בטחוני

ייעוץ בטחוני לחברות ועסקים. הערכת סיכונים.

חקירות פרטיות הן כלי יעיל לגלוי האמת בכל מצב של חוסר ידע. לפי השם נראה כי מדובר רק בחקירות הקשורות לדברים בינאישיים, כגון איתור אנשים, זיהוי מטרידים ועוקבים וחקירות בעניין בגידות.
חקירות פרטיות כוללות את כל אילו כמובן, אך גם כוללות בתוכן חקירות פרטיות שאדם רוצה לבצע בתחום העבודה ובתחום העסקים.

בכדי לשפוך מעט אור על העניין, נעלה כאן כמה מקרים בהם חקירות פרטיות יועילו בתחום העבודה והעסקים.
לפני כן נציין שכל חקירה פרטית חייבת להתבצע בצורה מקצועית ולא חובבנית, משום שהנזק שיגרם אם החקירה לא תתבצע כראוי הוא עצום. במיוחד בתחום בהם עסקים וכסף גדול מעורבים חקירה פרטית שתדלוף תחסל את העסקים.

חקירות פרטיות בחיי העבודה והעסקים- היכן נפגשים בהן?

חשד לרמאות בעסק
העסק התנהל יפה ובצורה מוצלח, אך לאחרונה נראה כי משהו נתקע בעסק. לקוחות נושרים או שכסף נעלם. רמאות בעסק יכול להתבצע בהמון דרכים: עובד הגונב ציוד או כסף ממקום העבודה, שותף המעלים עסקאות מהשותפים האחרים, ואפילו עובדים שאינם נוהגים לפי התקנון האתי של החברה, מבטיחים הבטחות שווא, מרמים את הלקוחות ואינם נוהגים בהם יפה. התנהגות לא אתית של עובדי החברה תביא לעזיבת לקוחות ולהקטנת הרווחים ולפגיעה בשם הטוב של החברה או בית העסק.

בכל מקרה בו אתה חש שינוי ומרגיש כי משהו אינו ישר קורה בעסק, חקירות פרטיות ימצאו את האמת. בעזרת מעקב ובדיקה של העובדים, חקירות פרטיות יעלו על העובד או השותף שאינם נוהגים ביושר ויאספו הוכחות נגדם.

מהימנות עובדים
ישנם תפקידים רגישים מאוד המצריכים בדיקת אמינות של העובד המועמד. משרד חקירות יכול לבצע את בדיקת האמינות הזאת ובכך לחסוך מהעסק שלכם המון עגמת נפש באם מדובר באדם לא אמין שעמדתם לשכור לעבודה.

חקירות כלכליות
חקירות פרטיות כוללות גם איתור רכוש, נכסים ונדל"ן. חקירות פרטיות יעילות גם בזיהוי מצב פיננסי של האדם שעומד מולכם שאיתו תכננתם לבצע עסקים בעתיד.

אבטחת מידע
אם מידע רגיש דלף מנתוני החברה, משמע שהחברה פתוחה לתביעה ולעוד אירועי דליפת מידע. חקירות פרטיות יגלו את האחראי לדליפת המידע, שהוא יועמד במקום החברה שלכם בבית המשפט, וגם תוכלו למצות איתו את הדין על הפגיעה בשמה הטוב של החברה.

חקירות פרטיות הן הפיתרון לבירור והגעה לאמת ורלוונטיות בכל תחום בחיים, בינאישי ועסקי. כל זאת בכדי שתוכלו לפעול טוב יותר עם המידע שהשגתם.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ