מודיעין עסקי עם חוקר פרטי

בין עם אתה מנהל עסק, בעל מסעדה או חברה מצליחה תמיד היו מתחרים שינסו לקחת נתח שוק מהתחום שלך

היום בעידן הגלובליזציה יש הרבה מאד חברות שעוסקות בתחומים מקבילים. כשזה מגיע לחברות ענק בין לאומיות, לכל לקוח יש משמעות של דג שמן והתחרות גדולה. על מנת לוודא מצד אחד שהתחרות בריאה, חוקית ותורמת לשוק, ומצד שני אף אחד לא מרמה אחד את השני בצורה פלילית, יש צורך בעבודה מאומצת מאד. אם אתם חושבים שמישהו מרמה אתכם או שאתם רוצים לדעת מידע על המתחרים שלכם, שרותי מודיעין עסקי זה מה שאתם מחפשים.

מה זה אומר שרותי מודיעין עסקי?

שרותי מודיעין עסקי הם דבר חשוב מאד בעסקים בעולם כיום. זהו הליך לגיטימי וחשוב מאד לכל חברה גדולה שמעוניינת להתחרות בים של הגדולים. זה עוזר לה לגבש אסטרטגי, לזהות מתחרים וגם הזדמנויות עסקיות. כדי להגיע למידע בצורה חלקה, בלי להשאיר עקבות, חשוב מאד לעשות זאת באמצעות חברת בילוש מקצועית עם חוקר פרטי מנוסה, שיודע להגיע למידע בצורה חוקית, ללא עקבות ולהעביר דו"ח מסודר.

איזה שירותים אפשר לקבל ממשרד בילוש העוסק בשרותי מודיעין עסקי?

  • מידע אודות גישות העבודה של חברות אחרות – תהליכי עבודה, מיתוג, שיווק, העסקה, מודלים של ממשקי עבודה ועוד
  • תכנון רב שנתי כלכלי של החברות המתחרות הכוללות נתונים מדהימים וספציפיים כמו מספר עובדים, יחסים עם חברות אחרות, דירוג אשראי וכמובן רווחים או משכורות
  • מידע אודות פיתוחים של מתחרים לרבות פיתוחים עתידיים
  • תהליכים ארגוניים

למה זה חשוב?

שרותי מודיעין עסקי מסייעים לקחת את כל המידע הזה ולדעת, בצורה סודית, מה עושים המתחרים שלכם. אתם יכולים "להעתיק" אותם ואף לחבל בעבודתם, באמצעות יצירת פתרונות טובים יותר עבור הלקוחות של אותו פלח השוק, בצורה חוקית כמובן, ולעקוף אותם ברווחים.

איך עושים את זה?

בניגוד לעבודות אחרות שעושה חברת בילוש, כאן בודקים בעיקר את "בעיות האבטחה" של החברה המתחרה ומגיעים למידע דרך פרצות בחומה הזו. לכן, עובדים בעיקר באמצעים טכנולוגיים, ראיונות וגם באמצעות מחקר אינטרנטי מקיף. משרד בילוש רציני, שעושה הכול כמובן בצורה דיסקרטית, מסודרת וחוקית, מביא ללקוח שלו את הקרביים של המתחרים בצורה מדהימה ומדויקת, באמצעות סקירה מקצועית איכותית במיוחד.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ