מעקבים בגידות

סקרים שונים, גם בארץ וגם במדינות מערביות אחרות, מגלים שאחוז הגברים שאינם נאמנים לבת הזוג שלהם גבוה מאוד. אצל הנשים התמונה דומה, בין השאר בגלל שאנחנו חיים בעידן של שפע גירויים ורצון עז בריגושים חדשים כל הזמן. אפשר כמובן לקבל את המציאות הזו, ולנסות לחיות בהתאם – אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שקשר מחוץ לנישואין פוגע באמון הבסיסי בין בני זוג ובעצם מערער את מערכת היחסים. במקרים רבים עצם החשד מייצר מתח רב ובגללו גם ריחוק ואפילו מריבות. חוקרים פרטיים מיומנים יכולים לגלות באמצעות מעקבים בגידות מכל סוג שהוא – קשרים מזדמנים, רומן של ממש ואפילו משפחה נוספת. בעזרת אנשי המקצוע תוכלו לדעת בוודאות האם יש ממש בחשדות, ובכל מקרה לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם. עוז סער הוא חוקר פרטי בעל ניסיון רב בחקירות אישות ובביצוע מעקבים עד לגילוי האמת כולה.

 

איך מגלים בעזרת מעקבים בגידות של בן/בת זוג?

* מכשור מתקדם – לרבות מצלמות איכותיות, מכשירים שונים שניתנים להסוואה וציוד משוכלל נוסף שמאפשר לחוקר לספק את ההוכחות בדבר בגידה, אם היא אכן מתרחשת.

* אינטואיציות מחודדות – שמאפשרות לחוקרים הפרטיים להבין מהו הצעד הבא של האובייקט שאחריו עוקבים, וכך תמיד להיות במקום הנכון בזמן הנכון.

* היכרות עם השטח – באזור שבו חי האדם שנמצאים בעקבותיו. בנוסף נדרשת יכולת להסתוות בכל מקום, כדי לא לעורר חשד (שעלול לגרום לאדם לוותר על הקשרים האסורים לפרק זמן מסוים, כך שלא ניתן יהיה להגיע לחקר האמת).

* התנהלות בהתאם לחוק – כדי שהראיות לבגידה, אם הייתה כזו, יוכלו לשמש במידת הצורך כראייה בהליכים משפטיים.

 

לפוגג את אי הוודאות ולהתמודד עם האמת במלואה

כשמגלים באמצעות מעקבים בגידות של בני ובנות זוג, נדרשת רגישות רבה. חשוב לזכור שגם אם הצד הנבגד חשד בכך, כשהספק מוסר וישנה ידיעה ודאית לגבי הפרת האמונים של הפרטנרים לחיים, זוהי חוויה קשה. בהתאם חוקר פרטי חייב להיות גם רגיש ואמפתי, וכמובן דיסקרטי לחלוטין. לצד הניסיון הרב מביא איתו עוז סער גם אישיות מתאימה לביצוע חקירות אישות, וכמו כן גם נחישות וחושים חדים שמבטיחים שכל מעקב יוביל לתוצאות מדויקות בזמן קצר. אז אם אתם מחפשים משרד חקירות פרטי לצרכי מעקב אחר בן זוג בוגד או כל נושא אחר – צרו איתנו קשר עוד היום

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ