רחפן לחקירות פרטיות

עוז סער חקירות מפעיל שרותי מעקב באמצעות רחפנים זעירים המסוגלים לתעד בתמונות ובוידאו את כל המתרכש ולאסוף מידע רלוונטי שאותו נשכר לבצע, לפניות בנושא חקריות עם רחפן חייגו אלינו 09-9199209

אם עד לפני כמה שנים הרחפן עוד עורר השתאות, הרי שכיום הוא יותר ויותר מוכר ועל כן נמצאו לו מגוון שימושים חשובים, בין היתר גם בתחום הביטחון והחקירות הפרטיות. מדוע? כיוון שהרחפן הנו כלי נייד קטן ביותר אשר יכול להשתחל למקומות הומים, לנוע בחופשיות גם במקומות צפופים, לעצור במקום על מנת לקחת תמונה רצויה ובנוסף הוא אינו מעורר חשד, ולו כיוון שכיום נהוג לעשות שימוש ברחפנים עבור שלל פרויקטים של צילום ומעקב בשירות חוקר פרטי.

רחפן בשירות חוקר פרטי

לרוב הרחפנים מכילים מצלמת וידאו, כך שניתן לא רק ליהנות מתמונה קפואה, אלא גם לקבל תמונה של כלל השתלשלות האירועים. כמו כן, הרחפן חוסך זמן רב עבור הגעה למקומות, ולמרות שהאדם שמפעיל אותו עשוי להימצא במרחק רב, הרחפן מאפשר לו להיות עד לכל סיטואציה רצויה מהסביבה. אי לכך, כיום הרחפן מהווה כלי מפתח בתחום משרדי החקירות, וזאת כי הוא אידאלי עבור מעקב, הוא אידאלי עבור בדיקת שטחים והוא אידאלי עבור לקיחת עדויות ממקומות שאינם קלים להגעה פיזית, ולו בשל תנאי האזור.

זווית נוספת

לאור כל זאת, כיום ניתן למצוא שנעשה שימוש רב ברחפן לחקירות פרטיות עבור בדיקת שטחים פרטיים, עבור בחינת טענות שציוד מסוים נגנב, עבור איתור רכבים, איתור אנשים, מעקב שקט, עבור בחינת תאונות מזוויות נוספות, עבור תיעוד של פושעים מסוגים שונים ובאופן כללי עבור תיעוד של לא מעט סיטואציות אשר מצריכות זווית נוספת על מנת לבחון את הדברים.

אמצעים מתקדמים

אי לכך, כאשר פונים למשרד חקירות יש לבחון שהוא עושה שימוש נרחב במגוון אמצעים מתקדמים ביותר שבין היתר גם כוללים רחפן לחקירות לצד אנשי תפעול מקצועיים, ולו על מנת לייעל את הליך החקירה, לחסוך בכוח אדם, למזער עלויות, להשיג עדויות שיהיו קבילות בבית המשפט ובאופן כללי על מנת לבצע את הלא אפשרי באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.

רצינות

לסיכום נציין שכיום נהוג לשלב רחפנים גם בקטגוריית החקירות – עובדה שמוכיחה את עצמה נהדר פעם אחר פעם ואכן משרד חקירות שמחזיק רחפן לחקירות מעיד על עצמו שהוא רציני, מעשי, ושהוא מפעיל את כלל האמצעים על מנת לפעול לטובת השגת המטרה.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ