זיהוי שיחות חסויות

הטרדות טלפוניות ממספר חסוי, הן תופעה נפוצה, אשר ניתנת לפיתרון. במשרדנו פועלת מערכת למניעת הטרדות, באמצעות זיהוי שיחות חסויות

המערכת מאפשרת לגלות את מספרי הטלפון החסומים, אשר בוצעו גם באמצעות מכשיר הטלפון גם ישירות על ידי חברות הסלולאר וגם באמצעות חיוג הקידומות #31# או 43*.

כאשר מתקבלת שיחה חסויה, יש לדחות את השיחה ומספר הטלפון יופיע על הצג.ניתן להפעיל את השירות על טלפונים ניידים ונייחים ובכל חברות הסלולאר.

לאחר איתור מספר הטלפון המטריד, ניתן להעזר במשרדנו סער חקירות לזיהוי פרטי בעל המספר ובהמשך להגיש כנגדו תלונה.

זיהוי שיחות חסויות וחשיפת מטרידים

רובינו רגילים לקבל שיחות מטרידות ממגוון חברות אשר בודקות את מזלן, אך יחד עם זאת יש סיטואציות הרבה פחות נעימות בכול הנוגע לקבלת שיחות חסויות, ומי שאי פעם חווה הטרדה טלפונית ממספר חסוי יודע לספר איך למרות שמדובר באדם שנמצא אי שם מעבר לקו, תחושת הפגיעה בפרטיות היא הרבה יותר גדולה ומשמעותית, כך שלא פעם גם ניתן להיכנס לחרדות. אי לכך, אם גם אתם סובלים מקבלת מגוון שיחות חסויות ואתם מבקשים לחשוף את המטרידים, וכמובן שגם להעמיד אותם על מקומם – הרי שאתם מוזמנים לפנות עוד היום אל משרד החקירות המוביל "עוז סער חקירות" ולחזור לשליטה מלאה.

מערכת זיהוי חכמה

משרד החקירות של סער מפעיל מערכת זיהוי שיחות חסויות וחשיפת מטרידים. במה בדיוק מדובר? ובכן המערכת החכמה מצליחה לפענח את המספרים שמסתתרים מאחורי המספרים החסומים, בין אם השיחות בוצעו מהמכשיר הקווי ובין אם הן בוצעו דרך המכשירים הסלולריים החכמים. מכאן שלקוחות המשרד פשוט מאוד צרכים לדחות את השיחה שאינה מזוהה, ותוך שניה לקבל את המספר שמאחוריו מתחבא המטרידן.

זיהוי לצד הענשה

לא רק שאנו מאפשרים לחשוף את זהות המטרידים, אלא היא גם יעילה בשלב ב', בו מבקשים להבין מיהו הטיפוס שמאחורי המספר ואף מאוד יעילה עבור היכולת להעמידו במקום במסגרת החוק, כך שמהר מאוד אותו מטרידן יקבל תלונה ובעתיד ישקול פעמים לפני שיחזור על מעשה מעין זה.

אתם לא לבד!

אי לכך טוב לדעת שאתם לא לבד, טוב לדעת שזהות האדם שמאחורי המספר החסוי לא תישאר תעלומה לאורך זמן וחשוב מכל טוב לדעת שלא תישארו עובדי עצות בנוגע לדרכים בהם ניתן יהיה להעמיד את אותו מטרידן במקום. גם אתם מבקשים לעשות סוף להטרדה? גם אתם מבקשים לעשות צדק? גם אתם מבקשים מידע אמין ויעיל לצד הכרת דרכי פעולה יעילות במהירות האפשרית? אם כן גם אתם מוזמנים לחייג 03-9199209 וליהנות ממענה יעיל, אמין, חוקי, מהיר ואיכותי, וזאת כי משרדו של "עוזר סער חקירות" בקיא ומומחה בתחום, מחזיק בציוד החדשני ביותר וערוך על מנת לסייע לכל לקוח מכל אזור בארץ. בהצלחה!

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ