חוקר פרטי בגידות

וודאי שאלתם את עצמכם מדוע אנשים בוגדים בחיי הנישואין? הסיבות לכך רבות, בין היתר בגלל שעמום / הצורך בהתרגשות, שינוי באופי האדם לאורך השנים (דבר שמשליך על הנישואין), תחושת ריחוק שגורמת לאדם לחפש מזור במקומות אחרים. החיים מביאים את בני הזוג לקונפליקטים בלתי פתורים ובשל כך – ביחד עם זמינות האינטרנט, נוצרות עוד ועוד בגידות במערכת היחסים. ההסברים רבים, מורכבים ולא תמיד חד משמעיים. אולם כך או כך – זהו משהו שקורה פעמים רבות, ויש לכך משמעויות.

חשד סביר לבגידה

אם ישנו חשד להפרת האמון בין בני הזוג, אפשר לפתור את העניין באמצעות חוקר פרטי בגידות. מחקר זה, לא נעים ככל שיהיה, מסייע להפריך או לאשש את החשד. יש לכך משמעויות: אם רוצים לבנות תיק גירושין צריך הוכחות. חוקר פרטי בגידות מספק את ההוכחה ב-100%. החוקר מתעד עבורכם את הטעויות של בן / בת הזוג הבוגדים, באמצעות מעקבים ושימוש באמצעים מיוחדים לריגול, לרבות תמונות, על מנת לספק עבורכם את המידע המדויק ביותר. אם ישנו חשד, התקשרו אלינו עכשיו מכל מקום בארץ לקבל שיחת ייעוץ ופגישה כדי להתקדם בנושא.

מה אנחנו מציעים?

  • מחקר סודי לחלוטין, תוך שמירה על מקצועיות גבוהה מאד, כיבוד החוק ודיסקרטיות
  • תוצאות חד משמעיות – המגיעות באמצעות עבודת שטח מעמיקה של חוקר פרטי בגידות מנוסה
  • צוות מחקר ברמה הגבוהה ביותר, עם רישיון ממשרד המשפטים

סיבות לגילוי האמת?

  • ראשית, על מנת להסיר הספק. חשוב מאד לדעת את האמת, גם אם איננה מאמינה. זה קל וחומר אם יש משפחה וילדים, וחשוב לשמור על כבודם ואיכות החיים שלהם. זה חשוב יותר מכל ריגוש.
  • על מנת לשקם את חיי המשפחה – או לפרקם. חשוב לקבל החלטה ואם אי אפשר לחיות באי וודאות. הדילמה האם לפרק את המשפחה עקב החשד או לא לפרקה היא דבר שיכול לקבל מענה באמצעות חוקר פרטי בגידות מנוסה מצוותנו.

כל בגידה סופה להתגלות. אם אתם רוצים לבנות תיק גירושין, לאלץ את בן / בת הזוג לשלם משכנתא או פיצויים, מזונות או התחייבויות כלכליות אחרות וזקוקים להוכחה – הגעתם למקום הנכון. פנו אלינו לקבלת סיוע של חוקר פרטי שכבר ראה בעל ואישה בוגדים זה בזה פעמים רבות מדי.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אימבר 7 א.ת.קריית אריה פתח תקווה 09-9199209

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ