חוקר פרטי במרכז

פעמים רבות אנחנו נדרשים לחקר האמת באמצעים שאינם גלויים. הסיבה לכך היא שאם אותו אדם או ארגון ידעו שעוקבים אחריו, התנהגותו תשתנה, הוא יתחיל לטשטש עקבות ועוד. אנשים שהם נוכלים מקצועיים נוהגים להתנהל בזהירות רבה על מנת שלא ישימו לב שהם אינם אנשים אמינים. לכן קשה מאד לדעת מה לעשות נגדם היה ואתם חושדים בהם. בנוסף, לאדם פרטי אין סמכות בחוק לעקוב או לאסוף מידע, באמצעים שלעיתים דורשים אישורים מיוחדים.,

אם אתם זקוקים לשירותים כמו מעקבים, בדיקה על מעילות עובדים, בדיקה על גילוי האזנות, איסוף מידע כלכלי מסוגים שונים, ריגול עסקי או אישי – חוקר פרטי במרכז הוא בדיוק מה שאתם מחפשים כדי לפתור את הבעיה.

כיצד לגשת למשרד חקירות במרכז

משרד של חוקר פרטי הממוקם במרכז צריך להיות באישור משרד המשפטים, עם ותק של 5 שנים לפחות במקצוע. בנוסף, הוא צריך להתמחות בתחום בו אתם רוצים לחקור – ובמיוחד, שיהיה לו הידע, היכולת הטכנולוגית (הקלטה, צילום, מעקב GPS ועוד) והניסיון להביא אתכם לחקר האמת.

שירותים הניתנים אצל חוקר פרטי באזור המרכז

משרדנו נמצא בפתח תקווה, ומעניק שירותים בכל רחבי הארץ וכמובן מרכז הארץ. בין השירותים אפשר לקבל אצלנו מענה לבעיות כדלהלן:

  • אם אתם צריכים למצוא מידע אודות אדם שלא מנדב אותו, וצריכים לעקוב אחריו – למשל מסיבות אישיות או כלכליות, אנחנו הפתרון לכך. אנחנו עוסקים במעקבי הונאה, ביטוח, איסוף ראיות, מעקבי בגידות, ריגול תעשייתי ואיסוף מידע בארץ ובחו"ל.
  • חקירות כלכליות הן תחום שיש למשרדנו ניסיון גדול שצברנו במהלך 25 שנות עבודה. אנחנו יכולים לאתר עבורכם נכסים בארץ ובחו"ל, מידע אודות שותפים לשעבר / שותפים פוטנציאליים בדגש על מצבם הכלכלי האמיתי: נכסים, רכבים, ביטוחים, השקעות וחסכונות.
  • נוכל להציע לכם לאשש או להפריך את החשש של בגידה במשפחה. נביא לכם הוכחות חותכות אודות המצב האמיתי, תוך שמירה על דיסקרטיות, החוק וכבוד האדם. נוכל לסייע לכם לבנות תיק גירושין באמצעות ראיות ברמה הגבוהה ביותר.
  • חושדים שמאזינים לכם? זה לא חוקי. נסייע לכם לדעת אם מישהו עוקב או מאזין לכם. ברשותנו ציוד טכנולוגי ברמה הגבוהה ביותר בעולם, לרבות יכולת לזהות אם מאזינים לכם ברכב, במשרד או האם יש לכם תוכנות ריגול במכשירים האלקטרוניים שלכם.
עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אימבר 7 א.ת.קריית אריה פתח תקווה 09-9199209

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ