חוקר פרטי מיומן

במקרים רבים מתפתח צורך בהתערבות חיצונית של מעקב או ריגול אחר גורם כזה או אחר אשר אנו  מומחה בתחום המעקבים וגילוי האינפורמציה והוא: בלש פרטי.
מעבר לכישרון שצריך לכלול אינטואיציה חדה, זיכרון מצוין, זריזות, לשון חלקלקה, ערנות ויכולות אינטליגנטיות לגלות דברים באופן אשר לא יעורר חשד אצל איש, יש צורך ברישיון מסודר וחוקי של בלש פרטי שכינויו הנוסף הוא חוקר פרטי על מנת לבצעע משימות,"מרתקות" מעין אלו. רישיון זה ניתן על ידי משרד המשפטים לאחר מספר שנות התמחות והתמקצעות יסודית בתחום.

חוקר פרטי בתחום הזוגיות

בלש פרטי אשר מתעסק בנושא כמו זוגיות, יקבל ברוב במקרים פניות של חשד לבגידה של אחד מהם.
לא תמיד תהיה הסיבה סקרנות של אחד מהם, אלא לפעמים תהיה זו הוכחה וסיבה מוכחת לגירושים, דברים אשר יכולה להיות להם משמעות מהותית במידה ויהיו גירושין לאחר ההוכחות אותן בלש פרטי יכול להביא עימו, אם מדובר בתמונות או סרטונים שצילם, האזנות סתר שכמובן נעשות אך ורק באופן חוקי מאחר ויש סוגים שונים של האזנות אשר חלקן אסורות לחלוטין על פי החוק הישראלי.
בדרך כלל, במקרים בתחום הזה, יתבצע מעקב בזמן רלוונטי אחר בן הזוג הנחשד בתקווה שהזמן הרלוונטי יביא עימו את ההוכחות הרצויות לטוב ולרע.
פעמים רבות, על אף שישנם המון סימנים מחשידים לבגידה ועל אף שכל הסימנים מראים אך ורק על הוכחה אחת, מוצאים שמעולם לא התרחשה אחת כזו ואכן דברים נעשו בתמימות, לכן כה חשוב לבדוק דברים עם בלש פרטי לפני שמגיעים להאשמות וחשדות שווא.

בלש פרטי אצל בני נוער

הילדים מגיעים לגיל ההתבגרות המוכר לכולנו כגיל הקשה ביותר ולא פעם ישנם סימנים מדאיגים אצל ילד אשר מעוררים חשד שהינו מעורב בדבר מפוקפק, יתכן סמים,גניבות פשע ועוד.
ההורים חשים חסרי אונים מול המציאות והסימנים שעל ילדם אך אינם יודעים מה לעשות וכיצד ומה להציף בפניו אם בכלל.
כאן נכנס תפקידו של בלש פרטי אשר בדיוק במקרים כאלה הוא מסייע במומחיותו.
לאחר בלשות שתתבטא במעקב מקצועי, ההורים יוכלו לדעת אם אכן היה דבר בדאגותיהם ועליהם להתחיל בטיפול מן השורש בצורה יסודית או שהכל מתנהל כשורה והם יכולים לחזור לסדר היום.

אם כן, כיצד נשיג בלש פרטי?

מומלץ לשכור בלש פרטי ממשרד חקירות מורשה, לבדוק שלבלש יש את הניסיון הרלוונטי אליו אתם נזקקים ולהתחיל בעבודה.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ