חוקר פרטי – עוז סער חקירות

אנו חיים בעידן שבו ניתן למצוא מידע חשוב תוך שניות ספורות; האינטרנט מאפשר לנו למצוא מידע על אנשים ועסקים בקלות, אך ישנם מקרים רבים שבהם מקור המידע הזה אינו מספיק. במקרים הללו, שבהם צריך למצוא מידע חיוני, מומלץ להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי מקצועי, בעל כלים מתקדמים לאיתור מידע. כעת תוכלו לגלות מה משרד חקירות יכול לעשות עבורכם, וכיצד אנו בעוז סער חקירות מעניקים שירותים מקצועיים ללקוחות מכל רחבי הארץ.

מה זה חוקר פרטי?

כפי שאמרנו, ישנו מידע שאנחנו פשוט לא יכולים למצוא בכוחות עצמנו – בייחוד כאשר אנשים מסוימים מתאמצים להסתיר את אותו מידע. חוקר פרטי יודע בדיוק כיצד למצוא מידע שאינו זמין לציבור הרחב, והוא עושה זאת באמצעים טכנולוגיים וגם מאגרי מידע שונים.

בלש פרטי שכזה יכול לדלות מידע חיוני עבור חקירות משפטיות, עבור חברות וגם עבור לקוחות פרטיים. באמצעות מעקב מקצועי ותצפית על יעדי חקירה, חוקר מקצועי יכול להשיג לכם מידע שאתם צריכים עבור מטרות שונות.

חוקרים פרטיים בישראל

אחד הדברים החשובים ביותר בחקירות פרטיות הוא שימוש בשירותים מקצועיים. כדי להיות חוקר פרטי, יש לעבור לבצע התמחות במשרד חקירות במשך 3 שנים. לאחר מכן, יש לעבור מבחן של משרד המשפטים – מה שמאפשר לקבל רישיון חוקר פרטי. לפני ששוכרים את שירותיו של בלש פרטי, חשוב לוודא שיש לו רישיון בתוקף.

תחומי העיסוק של חוקר פרטי

חוקרים פרטיים מעניקים שירותי איסוף מידע לסקטור העסקי וגם הסקטור הפרטי. אנשים פרטיים רבים שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי כדי לגלות אם בן זוגם בוגד בהם. חקירות כלכליות גם הן נפוצות, וחוקר מקצועי יכול למצוא מידע חיוני עבור חקירות אישיות או עבור חקירות לצרכים משפטיים.

במשרד עוז סער חקירות, אנו מעניקים את השירותים החיוניים הבאים לאנשים פרטיים וכן עסקים:

חקירות אישות

למרבה הצער, ישנם בני ובנות זוג רבות שמנהלים יחסים אינטימיים מחוץ לנישואים. בני הזוג של אותם אנשים חושדים במקרים רבים שמשהו אינו כשורה. כדי לגלות את האמת, ניתן לשכור חוקר פרטי שיבדוק האם החשדות על הבגידה מעוגנים במציאות. חקירות מהסוג הזה מאפשרות לאנשים לקבל החלטות לגביי מערכות היחסים שלהם ובנוגע לבני/בנות זוגם. בנוסף, חקירות אישות מספקות מידע חיוני בתיקי גירושין ובמקרים שבהם לבגידה יש חשיבות – בבית משפט רבני או בית משפט לענייני משפחה.

חקירות במקום העבודה

אבטחת מידע ונאמנות למקום העבודה הם חיוניים עבור התפקוד התקין של עסקים רבים. חקירה פרטית מאפשרת לבדוק את הנאמנות של עובדים במקרים שונים. חקירות מהסוג הזה יכולות לגלות אם עובדים מסוימים מוסרים מידע או עובדים עם מתחרים, אם יש סכנה למעילת כספים, האם עובדים מסוימים גונבים פריטים או מידע ממקום העבודה, ועוד.

 

חקירות מודיעין עסקי

תחרות היא חלק בלתי נפרד מהעולם העסקי. היכרות עם מתחרים ואופן ההתקדמות שלהם מאפשרת לעמוד בתחרות בצורה מיטבית, וחקירות פרטיות נותנות לעסקים מידע חשוב על מתחרים ועל התוכניות העתידיות שלהם.

כיצד חוקר פרטי משיג מידע?

משרד חקירות פרטי משתמש במספר אמצעים שונים כדי לגלות מידע על אנשים פרטיים ועסקים:

מצלמות באיכות גבוהה

ראיות ויזואליות הן חשובות במיוחד בחקירות פרטיות. בלש פרטי מטעם עוז סער חקירות יוצא לשטח כאשר הוא מצויד במצלמה מקצועית שמאפשרת לצלם תמונות סטילס וגם סרטוני וידאו. 

תשאול של אנשים

כאשר אנשים מסוימים נעלמים מפני השטח או שיש חשד שהם מסתירים מידע, תשאולים יכולים לעזור בגילוי האמת. התחקות אחר אנשים שקרובים לאישים שנעלמו או אישים שמעלימים מידע מאפשרת לדלות מידע שלא ניתן למצוא באמצעים אחרים.

בדיקת נכסים

בדיקה חיונית בחקירות כלכליות וגם בחקירות בתיקי גירושין. כפי שנאמר, ישנם אנשים שמסתירים נכסים, וחקירה מעמיקה תגלה את אותם נכסים ותאפשר להביא את אלו ששיקרו לצדק.

מוצרי בילוש

מלבד מצלמות, חוקר פרטי משתמש גם במכשור טכנולוגי מתקדם כדי לגלות מידע עם אנשים ועסקים: פוליגרף, ציוד הקלטות, מערכות אבטחה, ומכשירים נוספים הם חלק בלתי נפרד מעבודתו של חוקר פרטי, ואנחנו במשרד עוז סער חקירות מקפידים להשתמש במיטב המכשור בתחום.

כיצד לבחור חוקר פרטי מומלץ?

כיום ישנם חוקרים פרטיים רבים שמעניקים שירותי באזורים שונים בארץ. כמו בכל תחום אחר, חשוב לבחור חוקר פרטי מומלץ כדי להיות בטוחים שתקבלו את המידע שאתם צריכים, במועד שאתם צריכים:

רישיון עבודה בתוקף

הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק הוא האם לחוקר הפרטי יש רישיון בתוקף. בקשו לראות רישיון מטעם משרד המשפטים לפני שאתם שוכרים שירותי חקירה.

ותק

חוקר פרטי מומלץ הוא חוקר עם ניסיון בשטח. רישיון מעיד על ותק מכובד בתחום, וכדאי גם לבדוק כמה שנות ניסיון יש לחוקר שאתם מדברים עמו.

תחומי התמחות

חוקרים פרטיים שונים מעניקים שירותים בתחומים שונים. חשוב שתבחרו חוקר שמתמחה בתחום שאתם צריכים לבצע בו בדיקה. לחילופין – כדאי לבחור במשרד חקירות עם מספר תחומי התמחות כדי לקבל שירותים מקיפים ככל הניתן.

 

אמצעי חקירה

זה חיוני שמשרד חקירות מקצועי יעבוד עם אמצעי חקירה עדכניים. כלים טכנולוגיים שונים מאפשרים לבצע חקירות מדויקות, ולתעד אותן באופן מיטבי. מלבד זאת, כאשר מבצעים חקירה מקצועית ומניבים תצלומים או תיעוד מודפס – הם צריכים להיות קבילים בבית המשפט במקרים מסוימים. איכות חקירה ואיכות תיעוד גבוהה יבטיחו שתקבלו את התשובות שאתם צריכים, וגם תוכלו להשתמש בראיות בבית המשפט – אם יהיה צורך בכך.

 חקירות פרטיות שמביאות לתוצאות

במשרד עוז סער חקירות חשוב לנו לספק ללקוחותינו את כל המידע שהם צריכים. מזה שנים רבות, אנו מבצעים חקירות אישיות ועסקיות במגוון תחומים והתוצאות בשטח מדברות בעד עצמן. אחוזי ההצלחה של המשרד שלנו הם גבוהים במיוחד בזכות המסירות של העובדים וההשקעה בכל תיק חקירה. 

אם אתם זקוקים לשירות של איתור אנשים, בדיקת רכוש ונכסים, הפרת אמון של עובדים, בדיקת בגידה, וחקירות פרטיות נוספות – אנו נשמח לעמוד לרשותכם. עם האמצעים המקצועיים ביותר בתחום ותוך שמירה על דיסקרטיות מלאה, עוז סער חקירות מביאים את התשובות באופן מקצועי ומותאם אישית.

 

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ