חקירות כלכליות

בחקירות כלכליות אנו מספקים דו"ח המספק סקירה של מצבו הפיננסי של אדם, חברה או עסק. בדו"ח החקירה מופיעים נכסיו של הנבדק, לצורך גביית חוב, לצורך בניית תיק גרושין, או לצורך התקשרות עסקית עם אותו גורם.

מדוע חקירה כלכלית אפקטיבית?

הצרכים הללו לעיתים דורשים מידע על מצבו הכלכלי של הנבדק, על מנת לדעת כמה ניתן לדרוש בתשלומים שונים, האם הוא זכאי להנחות שונות, האם הצהרות כלכליות שהצהיר אכן נכונות, וכן הלאה. חוקר פרטי עוקב אחרי הנבדק, אחרי פעולותיו הפיזיות והכלכליות, ומספק תדפיסים ותיעודים שונים אשר מעידים על מצבו הכלכלי האמיתי של הנבדק, ועל יכולותיו הכלכליות, באופן ברור וללא ספקות.

מתי מבצעים חקירה כלכלית?

פעמים רבות אנחנו נתקלים בסיטואציה בה אנחנו חשים ששותף / שותפים שלנו מרמים אותנו. אנחנו צריכים לקבל מידע מהימן על מנת לקבל רכוש שאנחנו מרגישים שנגזל מאיתנו. אנחנו רוצים לוודא ב-100% שאותו משקיע פוטנציאלי אכן אומר לנו את האמת. מותר לחשוד, מותר לאסוף מידע על מנת לקבל את האמת מבלי לשתף את הצד הנחקר. מה עושים? חקירות כלכליות הן הפתרון. אם נתקלם במצב בו אתם צריכים לאתר רכוש של אדם / חברה, רוצים לגבות חוב שמעוכב זמן רב, צריכים לעקל מסמכים או רכוש, רוצים לוודא מידע כלכלי ואיתנות תזרימית של גורם מסוים – הגעתם למקום הנכון. חקירות כלכליות מקצועיות ומקיפות יכולות לספק לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו.

מה מקבלים במסגרת חקירות כלכליות?

חקירות כלכליות מספקות לכם מידע רב שלעיתים הנחקר, אם היה ביודעין, לא היה מספק לכם ובוודאי שלא היה מתנדב לעשות זאת. בין היתר: כתובת מגורים אמיתית שלו / שלה ובני משפחתם, פרטים על נכסי נדל"ן ומצבם המשפטי, קשרים כלכליים אחרים של אותו אדם לרבות חובות פרטיים או למדינה, פרטים על כלי רכב בבעלות אותו אדם, מצב חשבונות בנק בארץ ובחו"ל, ביטוחים למיניהם ועוד. למה חקירות כלכליות חשובות ונחוצות? מה אם אותו אדם אומר לכם שיש לו יותר כסף מאשר יש, והוא יקנה מכם משהו שיסבך אתכם בחובות? או לחלופין, מה אם הוא אומר שיש לו פחות ממה שיש, על מנת להורידכם במחיר – דבר שייסב לכם נזק כלכלי ותדמיתי? היום אפשר לדעת באמצעותנו הכול – כדי לקבל ההחלטה הנכונה!

מה אנחנו מספקים לכם?

  • חקירה מקיפה ומקצועית, של בלשים פרטיים בעלי ניסיון רב של חקירות כלכליות
  • חקירה מורכבת במקרה הצורך – לרבות חקירות רקע, חקירות מסחריות בין לאומיות, ועוד
  • התאמה אישית של החקירה לצרכים שלכם – תוך הפעלת כל הכלים הטכנולוגיים, הידע והמקצועיות שלנו
  • חקירה מודולארית – בחינה מחדש לאחר כל שלב
  • חוקרים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על החוק (1972), חוק כבוד האדם וחירותו ודיסקרטיות מובטחת ב-100%
עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אימבר 7 א.ת.קריית אריה פתח תקווה 09-9199209

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ