חקירות פרטיות

כאשר אתה נתקל במצב של חוסר מידע הכרחי עולה הצורך לפנות למשרד חקירות. חוסר המידע יכול להיות בהקשר של אדם יקר שנעלם מהחיים, או באיתור קרובים נוספים של בני המשפחה. יתכן שמדובר במידע על האדם שאתה עומד לפתוח עמו עסק או באדם שאתה חושד שהוא נוהג עמך בחוסר יושר, חקירות פרטיות הן הפיתרון לבירור והגעה לאמת, בכדי שתוכל לפעול טוב יותר עם המידע שהשגת.

באילו מקרים תזדקק לשירותי חקירות פרטיות?

ביצוע עסקה שהתברר כ"עוקץ"
יתכן וביצעת עסקה חוקית לחלוטין, בדרכים ישרות, ועסקה זאת התבררה כ"עוקץ" של הצד השני. יצא שהפסדת המון כסף בלי תמורה ממשית, ואילו הצד השני לא עמד בהתחייבותיו ואף נעלם, חקירות פרטיות יוכלו לאתר עבור בצורה חוקית ובלי שתסתכן את האדם הפוגע, בכדי שתוכל להביאו ולדין ולזכות בצדק המגיע לך.

חיפוש קרובי משפחה או מכרים שנעלמו
משרד חקירות יכול לאתר עבורך קרובי משפחה או יקירים שהיו חלק מחייך ונעלמו.יתכן שמדובר באנשים מבוגרים שעלו לארץ ושינו שם משפחה ועתה קשה מאוד לדעת היכן הם נמצאים ויתכנו מקרים קשים יותר על של עזיבת אחד מבני הבית והעלמו, בלי שהייתה תקשורת ביניכם ולכן אינך יודע היכן הוא.

מעקב אחר בני הזוג כאשר עולה חשש שאינם נוהגים ביושר.
נושא הזוגיות ושלמות הזוגיות רגיש מאוד וכואב. יחד עם כל הכאב, כאשר עולה חשש כי אחד מבני הזוג בוגד, ושיחה עימו אינה מביאה לפיתרון המצב, שירותי חקירות פרטיות יוכלו לעזור לך בנושא. תתבצע בדיקה האם בן/ בת הזוג אכן בוגדים ובמידה וכן יאספו הוכחות שיוכלו לעזור לך בטענות במשפט הגירושין.

הטרדות טלפוניות ומעקבים
לא כל כך נדיר שמתקשרים לבית מסוים ומטרידים אותו. לעיתים מדובר במשובת ילדים אך לעיתים מדובר בהטרדות חוזרות ונשנות, המוסיפות לחץ לחיי היום יום ואי נוחות. לעיתים אף יש סטוקרים העוקבים אחר אנשים ברחוב מאובססיות יתר ועוד. אין שום זכות לאנשים להפריע ולהטריד אחרים ואין שום סיבה שתסבל מכך. חקירות פרטיות יבררו את העניין וימצאו את המטריד או העוקב בכדי שתוכל למצות איתו את הדין.

דגשים בעניין חקירות פרטיות:
חקירות פרטיות הן נושא רגיש מאוד ולרוב גם טעון רגשית. בין אם מדובר בבדיקת שלמות הנישואין ובין אם מדובר בבירור פרטים על אדם המועמד להיות שותף עסקי שלך, המידע כולו רגיש מאוד, דליפה של מידע על אודות החקירה יכולה להרוס הוכחות ולהזהיר את הצד השני. דליפה יכולה ליצור משבר אימון גדול יותר ולפוצץ אופציות עסקיות גדולות וחשובות.

לכן כאשר ניגשים לביצוע חקירה פרטית יש לוודא שהנושא רגיש נתון בידיהם של בעלי מקצוע המקפידים על חיסיון וסודיות רבה, ההתנהלות של מבצעי החקירות הפרטיות אמורה להיות ללא דופי, בלי שום זליגת מידע אודות חקירה לאף אחד. בנוסף, יש לוודא שהמשרד החקירות המועסק אינו מנהל קשרים בעלי ניגוד אינטרסים, למשל עם בצד השני של החקירה ובכך בעצם, מפר את הכלל הראשוני של האמון.

כדי להיות בטוחים שהמידע שאתם מפקידים נמצא בידיים אמינות הקפידו לבחור משרד חקירות הרשום בלשכת החוקרים הפרטיים של ישראל וכפוף לקוד האתי של הלשכה ולביקורות תכופות של הלשכה.

משרד החקירות עוז סער הינו משרד חקירות המתמחה במגוון חקירות פרטיות. משרד עוז סער הינו משרד חקירות בעל ותק וניסיון, הפועל בכפיפות לקוד האתי של לשכת החוקים הפרטיים של ישראל ובדיסקרטיות מלאה.

בכל שאלה של חוסר מידע ואיתור מידע המצריך חקירה מעמיקה, פנו למשרד החקירות עוז סער והתייעצו איתנו בדיסקרטיות,מה ניתן לעשות בכדי לפתור את הבעיה, כאשר אתם בטוחים שהכול נעשה בצורה חוקית וישרה.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ