כל מה שרציתם לדעת על חוקר פרטי לכל מטרה!

חוקר פרטי מיועד למקרים שרוצים לאושש מידע שחושדים בו. לא מעט אנשים מריחים שמשהו סביבם לא בסדר, מתרקמת איזו מזימה בשטח. אך אין להם לשם שום הוכחות. אם אתם רוצים להשיג מידע, לדעת מה קורה בסביבה שלכם אתם צריכים לפנות לחוקר פרטי.

מה כוללת העבודה של חוקר פרטי ובאילו תחומים?

החוקר הפרטי אמור לעלות על נתונים נסתרים באמצעות כל מיני דרכים. הוא בודק את מערכת היחסים של האדם הנחקר, את הסביבה שלו, את סדר היום שלו. הכל במטרה לגלות עליו כמה שיותר פרטים. המטרה שלשמה שוכרים שירות של חוקר פרטי שונה בין מקרה למקרה. לפעמים שוכרים חוקר פרטי כדי לגלות פרשה אפלולית המתרקמת בחדרי חדרים. ולפעמים פשוט בשביל להשיג מידע על אדם מסוים שהגיש מועמדות לתפקיד רב חשיבות. לא חסר סיבות שאנשים זקוקים למידע על אנשים. לפעמים המידע עצמו הוא המטרה ולעיתים אנשים זקוקים למידע הזה כדי להגיע לפתרון תעלומות שונות. 

חקירה פרטית זהו תחום מבוקש מאוד ובשנים האחרונות הביקוש רק הולך וגובר.

למה בשנים האחרונות יש יותר ויותר ביקוש לשירותי חקירה פרטית?

ככל שהטכנולוגיה והאינטרנט מתפתחים, כך הולכים וגוברים מקרים פליליים שונים. אנשים עושים עבירות פליליות בצנעה בלי שאנשים ידעו על כך. יש אפשרות להאקרים למינהם להיכנס לשטח האישי שלכם ולשאוב משם מידע כראות עיניו וממילא מזימות נרקמות ביתר שאת. לאחרונה שומעים יותר ויותר סיפורים על עובדים ותיקים ונאמנים שבגדו בבוס שלהם. בגידות בין בני זוג, איומי סייבר ועוד. 

הדרך להתגבר על כל הקשיים הללו היא להזמין חוקר פרטי שיחשוף את הפרשיה ובכך ישים לה סוף .

באילו אמצעים משתמשים חוקרים פרטיים כדי לגלות את האמת?

לחוקרים הפרטיים יש כל מיני דרכי עבודה. מעקבים, צילומים סמויים. לפעמים עוקבים גם על ידי רחפנים מתקינים האזנה בבית, ברכב ובטלפון. נשמע שהתיאורים הללו יצאו מסרט דמיוני. אבל לא, הכל אמיתי לחלוטין. החוקרים יבדקו גם את הסביבה של הנחקר מה שיעלה להם עוד קצות חוט שאפשר לעבוד איתם.

לפי הסטטיסטיקה באילו תחומים בעיקר יש צורך בחוקר פרטי?

תופתעו לשמוע, אבל בניגוד לכל הציפיות, רוב המקרים האפלים, המעילות והבגידות מתרחשים בין אנשים פרטיים. מדובר ב 42% מסך המעילות בישראל. את המקום השני תופסות החברות הציבוריות שם מתרחשים 29% מהמקרים. ובגופים הממשלתיים לעומת זאת מתבצעים 16% מן המעילות. 

על פי בדיקה יותר מ 85% מהמאושמים במעילה הם בעלי עמדות מפתח, תפקידים בכירים, כאלו שהשם שלהם היה נאמן למדי, כך שבאמת אי אפשר לדעת מי פועל נגדכם ומתי.

חשים שמישהו בסביבה פועל נגדכם ומועל בכם? אל תשאירו את זה כך. הזמינו חוקר פרטי שיבדוק את העניין במהירות המתבקשת לפני שכבר יהיה מאוחר.

משרד החקירות של עוז סהר עומד לרשותכם עבור כל התחומים במקצועיות, ביעילות ובמהירות!

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ