כמה עולה חוקר פרטי

במציאות שבה מתרחשים שלל מעשי מרמה והפרת אמון, גם בעולם העסקים וגם במסגרת מערכות יחסים אישיות, יש באופן טבעי ביקוש רב לשירותיהם של חוקרים פרטיים. בפרט תתבצע חקירה מסוג זה כשישנם סימנים מחשידים לבגידה של בן/בת זוג, במסגרת הליכי גירושין כשאחד הצדדים מסתיר נכסים, כשיש צורך לאתר אדם (למשל אם הוא חייב כספים רבים), עבור חברת ביטוח אם ישנו חשש לביצוע הונאה ע"י מבוטח, לצורך איסוף מודיעין כלכלי חיוני, ועוד. באופן טבעי בכל מצב כזה עולה גם השאלה כמה עולה חוקר פרטי. משרד החקירות עוז סער מתחייב הן לתועלת גבוהה והן לעלות נמוכה, בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל חקירה.

לפי מה נקבע כמה עולה חוקר פרטי?

* סוג החקירה והמאפיינים שלה – כולל למשל רמת הסיכון הטמונה בביצוע הפעולות השונות הנדרשות, ועוד.

* היקף שעות העבודה הדרושות – ובפרט אם נדרש מעקב (אחרי בן/בת זוג שחשודים בניהול רומן או קשר כלשהו מחוץ לנישואין, אחרי עובדים שמפרים את האמון וכו').

* אמצעים טכנולוגיים – חקירות רבות נשענות על אמצעים טכנולוגיים מתקדמים. כך למשל התקנת מצלמות סמויות מתבססת על פרמטרים שונים, כמו למשל: איכות כל מצלמה, המיקום שבו היא נדרשת, מספר המצלמות ועוד.

* החזרי הוצאות – לעתים ישנן הוצאות שונות שעליהן נדרש החזר, דבר שעשוי לייקר במידה מסוימת את העלות של החקירה הפרטית.

 

מקסימום תועלת והתנהלות תוך שמירה על החוק

התשובה לשאלה כמה עולה חוקר פרטי היא כמובן רק מרכיב אחד במשוואה. המרכיב השני הוא התועלת, ועל בסיס שני המרכיבים מחושב יחס העלות-תועלת, ובעצם מתקבלת ההחלטה האם כדאי לשכור את החוקר הפרטי. בין הגורמים המשפיעים על התועלת הצפויה מהחקירה: היקף הניסיון של החוקר ושל הצוות, ההקפדה על שמירה על החוק (כך שכל המידע שמושג יוכל לשמש גם כראייה בהליכים משפטיים) והיכולות האישיות. עם עוז סער והחוקרים שעובדים במשרד חקירות פרטי שהקים תוכלו לסמן V על כל המרכיבים הנ"ל, ולדעת בוודאות שהחקירה תוביל לגילוי האמת, בזמן הקצר ביותר האפשרי ובעלות משתלמת.

 

כמה עולה לשכור חוקר פרטי

במציאות שבה מרמה, הפרת אמון ובגידות הן למרבה הצער תופעות רווחות למדי – גם בעולם העסקים וגם ביחסים בין בני אדם – חוקרים פרטיים הם באופן טבעי אנשי מקצוע מבוקשים. כשמחפשים איש מקצוע מתאים למשימה, השאלה כמה עולה לשכור חוקר פרטי היא כמובן שאלה מתבקשת, ובמיוחד עבור אנשים פרטיים – כשלמשל המטרה היא בדיקת חשד לבגידה של בן/בת הזוג. יחד עם זאת, חשוב במקביל לבחון גם את התועלת. רק חוקר בעל ניסיון רלוונטי יכול להבטיח, וגם לקיים, תוצאות אופטימליות לכל חקירה, ובפרט מידע אמין לגבי התנהגות בן/בת הזוג. למענה מקצועי, פנו אל משרד עוז סער.

 

כמה עולה לשכור חוקר פרטי במקרה של חשד לבגידה?

* שעות מעקב – המרכיב העיקרי בחקירות אישות הוא המעקב אחרי בן/בת הזוג החשודים בבגידה. טווח המחירים לשעה משתנה ומתבסס על פרמטרים מגוונים.

* הוצאות נסיעה – בנוסף למעקב עצמו, התשלום כולל גם החזר להוצאות הנדרשות בגין הנסיעות. במקרים מורכבים, כשלמשל הצד הבוגד מנהל קשר מחוץ לנישואין במקום מרוחק ממקום מגוריו ועבודתו, ייתכן צורך בתשלום משמעותי בסעיף זה.

* ציוד מתקדם – בחלק מחקירות האישות נעשה שימוש בציוד משוכלל להאזנה וצילום, כמובן באופן מוסווה. כשזה המצב, יידרש תשלום בנפרד עבור מרכיב זה בחקירה.

* משך הזמן הנדרש עד לגילוי האמת – ככל שהחקירה מתארכת, כך העלות שלה תעלה. בהתאם יש חשיבות רבה לניסיון של החוקר וליכולת שלו להגיע אל האמת במלואה תוך זמן קצר ככל האפשר.

 

התועלת הרבה של חקירת אישות

לשאלה כמה עולה לשכור חוקר פרטי יש משקל נכבד בהחלטה האם לבצע את החקירה. יחד עם זאת חשוב כאמור לקחת בחשבון גם את התועלת. חשד בבן או בת זוג מייצר אי ודאות ממשית ומתח עצום. מערכת היחסים מתערערת ואם המשפחה מתפרקת, גם הצד הנבגד עלול לשלם מחיר כלכלי יקר. חקירה איכותית ואפקטיבית מסייעת לדעת בוודאות מהו המצב: אם למרות הסימנים המחשידים, הנאמנות נשמרת, אפשר להירגע ולהמשיך בחיים. אם אין עשן בלי אש, ישנן הוכחות שמשפרות את כושר המיקוח מול הצד הבוגד. משרד עוז סער מבצע חקירות מסוג זה ביעילות רבה, ותוך שמירה על החוק כך שכל המידע שנאסף עשוי לשמש כראייה בהליכים משפטיים – תוספת משמעותית לתועלת הרבה של החקירה.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ