למה כדאי לפנות לחוקר פרטי? מה שרציתם לדעת על חוקר פרטי!

קורים אצלכם דברים לא ברורים? כסף נעלם כלא היה? מרגישים שמשהו קורה ולא מצליחים להבין מה השורש לבעיה? בדיוק בשביל זה מדינת ישראל אישרה את קיום החוקרים הפרטיים בארץ. חוקר פרטי יעזור לכם לגלות תעלומות, למצוא אנשים שהתאדו מהמפה וכדו'. נשמע לכם יותר מדי דמיוני? האמת היא שיש לנו הרבה סיפורים הנראים כלקוחים מעולם הדמיון, אבל אף סיפור לא מסופר לאיש מתוך כללי אתיקה מוקפדים במיוחד. הפרטיות שלכם נמצאת במעלה סולם הערכים שלנו.

באילו תחומים עוסקות רוב הפניות למשרד חוקר פרטי? 

למרות שחוקר פרטי, מתוקף תפקידו עוסק בתחומים שונים ומאוד מאוד מגוונים, רוב רובן של הפניות נובעות מתוך רצון להחזיר חובות קיימים לפונה. כלומר, אנשים שהגיעו למצב שיותר מדי הרבה אנשים חייבים להם כסף ואותם אנשים נעלמו באופן "מפתיע במיוחד". פניות לא מעטות עוסקות בבקשות לגילוי בגידות בין בני זוג, הפרת אימון בין שותפים עסקיים וכדומה.

  • למה צריך בשביל זה חוקר פרטי? התיקים שמגיעים אלינו, הם התיקים הפחות שגרתיים, לא אלו שיודעים איפה יש לבעל החוב דירה. קחו לדוגמא חייב שמתגורר בשכירות באחת מערי הארץ והדירה לא רשומה על שמו, לצורך איתורו יהיה צורך במקרים רבים, בשירות של חוקר פרטי. 

האם יש מקרים בהם נשארים ללא מוצא? ברור שיש. אמנם הם לא רבים, אבל הם קיימים. קחו לדוגמא שמחפשים חייב ובסוף מגלים שהוא מאושפז במחלקה פסיכיאטרית ואין לו עוד קרובי משפחה. הסיפור הזה הוא סיפור בלי הפי אנד

מתכוננים להקים עסק בתחום מורכב? 

חוקר פרטי יכול לבדוק לכם את השוק בדרכים המותרות רק לו, לראות מה מצב המתחרים, איפה יש סיכוי גבוה יותר שתצליחו, מתוך בחינת שאר העסקים באותו אזור בתחום העסקי שלכם. אומנם מדובר בהשקעה, אבל מי שיודע כמה כסף וכוחות נפש נצרכים להשקיע בהקמת עסק חדש, יהיה לו שווה להשקיע עבודה מקדימה, שתעזור לו לקפוץ למים נעימים המוכנים לקראת הקפיצה שלו.

למה כדאי לכם ליצור קשר עם עוז סהר משרד חקירות? 

אנו פועלים בתחום זה ומעניקים שירותי חקירות פרטי כבר 23 שנה. בשנים הללו צברנו ניסיון רב בתחום. כיום הצוות שלנו מכיל מקצוענים מהשורה הישראלית הראשונה. אנו מתמחים בתחום החקירות מהפן האסטרטגי – חקירות, הסקת מסקנות, סיפורי כיסוי לצורך שאיבת מידע וכדומה. גם בפן הטכני רכשנו מומחיות – זה כולל מצלמות, מכשירי האזנה ועוד. כמעט כל מי שפנה לחוקר פרטי, משאיר את החוויה הזו בקטגורית הדברים הסודיים שלו. לכן, קשה למצוא לקוחות מרוצים. אבל אתם מוזמנים להתרשם מהמקצועיות והמומחיות ולראות את ההצלחה בעיניים.

הקליקו כאן להשארת פרטים. צוות משרד עוז סהר ישמח לתת לכם שירות יעיל ומקצועי. 

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ