מהם השירותים שניתן לקבל מחוקר פרטי?

חוששים שאחד שהעובדים גונב ממכם? חושבים שמישהו הונה אתכם בסכום כסף? לא רגועים בנאמנות בן/ת  הזוג? יש לכם את כל הסיבות לפנות לחוקר פרטי שימצא עבורכם הוכחות שיחזירו לכם את הזכויות יחד עם הרוגע הנפשי שלכם.

למה להגיע למשרד חקירות? ואיך משרד חקירות יכול לעזור לכם? 

מתוך ניסיון שלנו, אם אתם מגיעים למשרד חוקר פרטי, חשוב לכם דבר אחד – שהאמת תצא לאור. אתם רוצים ראיות והוכחות שלא משתמעות לשני כיוונים. 

משרד חקירות נותן מענה בדיוק על הצורך הזה. אנו מעמידים את כל הכלים שיש לרשותינו כדי לדלות כל בדל מידע שיעזור לנו להשלים את התמונה הברורה. שימו לב, הראיות של משרד חקירות פרטי קבילות בבית המשפט מאחר ויש לנו את הרישיון לעקוב ולפעול יותר ממה שכל אזרח יכול על פי חוק. 

אנו אוספים ראיות כדי להוציא את הצדק לאור. לצורך כך תמצאו במשרדנו צוות מיוחד שעובד בשבילכם. הצוות עובד בשילוב זרוע וכל אחד אחראי על תחומו. במהלך ההתחקות אחרי הראיות נאסוף תמונות, הקלטות, נבצע מעקבים פיזיים אחרי האובייקט וזה עוד לא הכל… קחו בחשבון שראיות שחוקר פרטי מורשה מציג, קבילות בבית משפט.

אילו מחקרים אנו עורכים באופן שגרתי? 

כמו בכל מקום, יש את העבודות היום יומיות, ויש את העבודות היותר נדירות. העבודות שאנו מתעסקים בהם על בסיס יומיומי מפורטות כאן.

 

  • גירושין- אישה שמרגישה שבעלה מסתיר ממנה מידע, בני זוג שלא בטוחים בנאמנות בן/ת זוגם ועוד. לא תמיד הזוג עצמו מגיע לבקש את השירות, הרבה פעמים הפונה הוא עורך הדין שמנהל את תיק הגירושין שלהם. 
  • נדל"ן- בכל הנושא של שכירות מוגנת יש הרבה פניות. שותפים שעבדו יחד במשך שנים ואחד מהם חושש לנאמנותו של השני וכדו'. 
  • חיפוש אחר נעדרים- זה יכול להיות נעדרים מרצון, אדם ש"עקץ כלכלית" ונעלם, ילדים בגיל ההתבגרות שברחו מהבית וכדו'. 
  • התעללות בילדים- הורים לילדים שחוששים שהגננת מתעללת בילד שלהם. גם מעקב אחר מטפל סיעודי במבוגר הוא מבוקש מאוד. 

 

למשרד החקירות עוז סהר מגיעים גם גופים ממשלתיים כמו קופות חולים, בתי עסק ולא רק אזרחיים פרטיים.

מהם השירותים שתקבלו במשרד החקירות עוז סהר?

פניתם למשרד שלנו כדי שנערוך לכם חקירה? חלק ממה שתקבלו בתמורה:

 

  1. יועצים עם ראש בלשי – כדי להגיע לקצה חוט בחקירה שאנו עורכים עבורכם, נערב את טובי המוחות במשרדנו. על תיק אחד יושבים כמה מוחות וכמובן שהכל בדיסקרטיות מלאה. 
  2. צוות מקצועי – צוות החוקרים שלנו הוא בעל ניסיון של שנים בתחום, לכל אחד היסטוריה מלאה הצלחות. בתחום החקירות הניסיון הוא קריטי. 
  3. ציוד- בנוסף למומחיות ולמקצועיות שתמצאו אצלינו, לצורך הרצת החקירה ברשותינו מגוון כלים טכנולוגים מהמדרגה הראשונה.


משרד החקירות עוז סהר הוא משרד בעל מוניטין והצלחות שצבר בזכות עצמו. צוות החוקרים מנוסה בהוצאת הצדק לאור, מוזמנים להנות גם אתם מרוגע נפשי, צרו קשר עם צוות המומחים שלנו שיסייע לכם לצאת מהתסבוכת אליה נקלעתם.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ