מי בוגד יותר גברים או נשים

בכול הנוגע להבדלים שבין נשים לגברים, ניתן למצוא מגוון מיתוסים משעשעים אשר לא ברור כיצד נולדו, אך כן ברור כיום שהם פשוט אינם נכונים. כך למשל מעניין לציין את המיתוסים הבאים: גברים פחות מעוניינים בקשר נפשי, גברים פחות חושבים על המראה החיצוני שלהם,
גברים פחות ממהרים להביא ילדים וכדומה. ובכן דבר מכל זה אינו נכון, ולפי המחקרים האחרונים בתחום ניתן לומר שחלקם גם הפוכים, וכאן נעבור לאחד המיתוסים היותר ידועים: גברים יותר בוגדים מנשים!

מצא את ההבדלים בין נשים לגבים בוגדים

פה יש לשאול את השאלה ולענות עליה אחת ולתמיד – מי בוגד יותר גברים או נשים? ובכן אתם מוזמנים לשבת ולהתפנות לעובדות: לא רק שגברים לא בוגדים יותר מנשים, אלא הנתונים מראים שנשים בוגדות הרבה יותר מגברים. אם כן כיצד נוצר המיתוס?

ובכן ראשית ישנה ההטעיה שנשים פחות מיניות מגברים וגברים יותר מתקשים לסרב לכל סטוץ שיוצע להם, ועל כן נציין שגם לנשים יש צרכים מיניים, אך יחד עם זאת, בעוד שגברים יותר נוטים לסטוצים חד פעמיים, הרי שנשים יותר נוטות לרומנים מתמשכים מול פרטנר קבוע.

דיסקרטיות מוכחת

אחת הסברות לקיומו של המיתוס, נעוצה בעובדה שנשים לא רק יותר נוטות לבגוד, אלא הן גם שקרניות הרבה יותר טובות ובנוסף הן יותר דיסקרטיות. כמו כן, גברים הרבה פחות חשדנים כלפי בנות הזוג ואילו פחות נוטים לחשוב שבת הזוג תציץ הצידה.
בנוסף, להבדיל מהגבר הבוגד, האישה הבוגדת לא תרוץ לספר ואף תבנה סיפור שקרים עליו היא תחזור באדיקות, כך שהרבה יותר יהיה קשה לשים לב– לעומת הסיטואציה הגברית, בה הגברים הרבה יותר שאננים בנושא.

הרפו מהסטראוטיפ

נתונים אלו לא היו קיימים לפני כמה עשורים, וזאת הן בשל הרשת האינטרנטית שמאפשרת לחזר ללא מפריע והן בשל העובדה שנשים הרבה יותר יוצאות כיום מהבית ואף יותר נשות קריירה. לאור כל זאת, נסכם ונאמר שאין צורך לחשוד באישה שלכם, אך באותה נשימה גם נציין שיש להרפות מהסטראוטיפ של הגבר הבוגד, וזאת כי מדובר במגמה בעייתית אשר אינה פוסחת על אף מין.

 

 

מי בוגד יותר נשים או גברים

אנחנו חיים בעידן שבו לפעמים ישנה תחושה שכולם מנהלים קשרים כאלה ואחרים מחוץ לנישואין. סיבה אחת היא טכנולוגיות שונות שמקלות על מציאת פרטנרים לכל סוג של קשר, בין אם "רק" במרחב הדיגיטלי ובין אם הוא מתממש גם במרחב הפיזי. סיבה שנייה היא הצורך בשבירת השגרה שפעם חיבבנו והערכנו את היציבות והיום היא נתפשת כמנוונת. גם חרדת ההחמצה, FOMO, תורמת לרצון לנהל רומן או לקיים יחסי מין עם נשים/גברים אחרים. בהתאם גם עולה השאלה מי בוגד יותר נשים או גברים – שאלה שמאז ומתמיד עניינה את בני האדם ומן הסתם קשה לספק לה תשובה חד-משמעית שהרי הפרת האמון מתרחשת מטבעה בסתר. בכל מקרה, כשישנו חשד לבגידה כדאי להיעזר בחוקר פרטי מנוסה כדי לגלות את האמת כולה – משרד עוז סער אמון על טיפול בתיקים רגישים מסוג זה.

 

מי בוגד יותר נשים או גברים – נתונים עדכניים

* שיעור הגברים הבוגדים – כאמור אין נתונים מובהקים, שהרי גם בסקרים אנונימיים המשתתפים יכולים להטות את האמת לשני הכיוונים. ההערכה היא שבין 50% ל-80% מהגברים קיימו לפחות פעם אחת קשר מחוץ לנישואין.

* שיעור הנשים הבוגדות – אצל הנשים, טווח הנתונים שמעלים המחקרים השונים רחב יותר. ישנם מומחים ליחסים בין-אישיים שמעריכים כי "רק" כ-30% מהנשים בוגדות, אבל יש גם כאלה שטוענים כי שיעור הבוגדות זהה לשיעור הבוגדים, כלומר יכול להגיע גם ל-80%.

* המגמה – ניתן לזהות מגמה ברורה לפיה אחוז הנשים שמקיימות קשרים עם גברים שאינם בעליהן נמצא בעלייה מתמדת ומתקרב, אם לא משתווה, לשיעור הגברים שעושים זאת.

 

למה חשוב לדעת את האמת?

השאלה מי בוגד יותר נשים או גברים מסקרנת באופן כללי, אבל את הגבר האחד או האישה האחת מעניינת כמובן יותר השאלה מה עושה בן/בת הזוג הספציפיים שלהם. אמנם אנחנו חיים בעידן סלחני יותר כלפי קשרים מחוץ לנישואין, אבל עצם הפרת האמון נתפשת כמעשה חמור ומערערת את יסודות התא המשפחתי. במקרים רבים החשד עצמו גורם לטלטלות רגשיות קשות, ולכן כדאי לפנות לחוקר פרטי מיומן כדי לדעת מהי האמת. עוז סער הוא חוקר פרטי עתיר ניסיון בחקירות אישות, ובעזרתו תוכלו לקבל כל החלטה על סמך מידע מוצק.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ