מי בוגד יותר גברים או נשים

בכול הנוגע להבדלים שבין נשים לגברים, ניתן למצוא מגוון מיתוסים משעשעים אשר לא ברור כיצד נולדו, אך כן ברור כיום שהם פשוט אינם נכונים. כך למשל מעניין לציין את המיתוסים הבאים: גברים פחות מעוניינים בקשר נפשי, גברים פחות חושבים על המראה החיצוני שלהם,
גברים פחות ממהרים להביא ילדים וכדומה. ובכן דבר מכל זה אינו נכון, ולפי המחקרים האחרונים בתחום ניתן לומר שחלקם גם הפוכים, וכאן נעבור לאחד המיתוסים היותר ידועים: גברים יותר בוגדים מנשים!

מצא את ההבדלים בין נשים לגבים בוגדים

פה יש לשאול את השאלה ולענות עליה אחת ולתמיד – מי בוגד יותר גברים או נשים? ובכן אתם מוזמנים לשבת ולהתפנות לעובדות: לא רק שגברים לא בוגדים יותר מנשים, אלא הנתונים מראים שנשים בוגדות הרבה יותר מגברים. אם כן כיצד נוצר המיתוס?

ובכן ראשית ישנה ההטעיה שנשים פחות מיניות מגברים וגברים יותר מתקשים לסרב לכל סטוץ שיוצע להם, ועל כן נציין שגם לנשים יש צרכים מיניים, אך יחד עם זאת, בעוד שגברים יותר נוטים לסטוצים חד פעמיים, הרי שנשים יותר נוטות לרומנים מתמשכים מול פרטנר קבוע.

דיסקרטיות מוכחת

אחת הסברות לקיומו של המיתוס, נעוצה בעובדה שנשים לא רק יותר נוטות לבגוד, אלא הן גם שקרניות הרבה יותר טובות ובנוסף הן יותר דיסקרטיות. כמו כן, גברים הרבה פחות חשדנים כלפי בנות הזוג ואילו פחות נוטים לחשוב שבת הזוג תציץ הצידה.
בנוסף, להבדיל מהגבר הבוגד, האישה הבוגדת לא תרוץ לספר ואף תבנה סיפור שקרים עליו היא תחזור באדיקות, כך שהרבה יותר יהיה קשה לשים לב– לעומת הסיטואציה הגברית, בה הגברים הרבה יותר שאננים בנושא.

הרפו מהסטראוטיפ

נתונים אלו לא היו קיימים לפני כמה עשורים, וזאת הן בשל הרשת האינטרנטית שמאפשרת לחזר ללא מפריע והן בשל העובדה שנשים הרבה יותר יוצאות כיום מהבית ואף יותר נשות קריירה. לאור כל זאת, נסכם ונאמר שאין צורך לחשוד באישה שלכם, אך באותה נשימה גם נציין שיש להרפות מהסטראוטיפ של הגבר הבוגד, וזאת כי מדובר במגמה בעייתית אשר אינה פוסחת על אף מין.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אימבר 7 א.ת.קריית אריה פתח תקווה 09-9199209

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ