משרד חקירות

האסוציאציה הראשונה שעולה לנו עם השם משרד חקירות היא בגידות בין בני זוג. נכון דבר שמשרד חקירות מציע גם שירותי מעקב לבדיקה האם בני הזוג נוהגים ביושר וכנות אחד עם השני או אם הם בוגדים, אך משרד חקירות מספק מגון רחב של שירותים נוספים. שירותים שיכולים לעזור לך להתנהל נכון יותר ולפתור תעלומות וספקות ולכסות על מצבים של חוסר ידע.

כיצד אתה יכול להיעזר במשרד חקירות?

השירותים של משרד חקירות מוכרים לנו, האזנה וציתות, מעקבים וחקירה מעמיקה, השאלה כיצד כל אילו עוזרים לנו במקרים של חוסר ידע ותעלומות, ניתן לחלק את שירותי משרד החקירות לשני תחומים עיקריים בחיים: חיי העבודה והחיים הפרטיים.

שירותי משרד חקירות בחיי העבודה

בדיקת אמינות – ישנם תפקידים רגישים מאוד המצריכים בדיקת אמינות של העובד המועמד. משרד חקירות יכול לבצע את בדיקת האמינות הזאת ובכך לחסוך מהעסק שלכם המון עגמת נפש באם מדובר באדם לא אמין שעמדתם לשכור לעבודה. בצורה כזאת תוכלו להימנע מריגול תעשייתי המבוצע בעסק שלכם על ידי עובד לא אמין.

אבטחת מידע – קרתה תקלה חמורה בעסק שלכם של אבטחת מידע? אתם מועמדים לתביעה בגין נזילת מידע חשוב של אחד הלקוחות? לזיהוי הפוגע באבטחת מידע ואף לאיתור מקדים של אירועי אבטחת מידע ניתן להיעזר שירותי משרד חקירות, באם כבר קרתה תקלת אבטחת המידע, משרד חקירות יאתר עבור את המדליף בכדי שתוכלו לעמת אותו מול פשעיו, במקרים בהם בדיקת אבטחת המידע העלתה פרצות של אבטחת מידע ולמזלכם הנושא טרם התפוצץ- משרד חקירות יוכל לאתר את הגורמים לפרצות שתוכלו לנקות את ארגונכם מאנשים לא מהימנים המהווים סכנה לשלמות העסק.

חקירות כלכליות – משרד חקירות יכול לעזור לכם באיתור רכוש, נכסים ונדל"ן.כמו כן גם בזיהוי מצב פיננסי של האדם שעומד מולכם, באם למשל אתם מתעדים לפתוח עמו עסק, חשוב מאוד לדעת מה מצבו הפיננסי האמיתי, ולוודא שאינו מתכנן לנצל אתכם.

שירותי משרד חקירות בחיים הפרטיים

איתור אנשים – משרד חקירות יכול לאתר עבורך קרובי משפחה או יקירים שהיו חלק מחייך ונעלמו.יתכן שמדובר באנשים מבוגרים שעלו לארץ ושינו שם משפחה ועתה קשה מאוד לדעת היכן הם נמצאים ויתכנו מקרים קשים יותר על של עזיבת אחד מבני הבית והעלמו, בלי שהייתה תקשורת ביניכם ולכן אינך יודע היכן הוא, סיבה נוספת לאיתור אנשים היא ביצוע עסקה עם אדם מסוים ולגלות ש"עקצו" אותך. העסקה כולה הייתה חוקית, כמו קנית סמארטפון מאדם פרטי, אך כשהגעתם לבית התברר שהסמארטפון שעלה 4000 אלף הוא בסה"כ מכסה פלסטיק.

בכל מקרה בו בוצעה עסקה עם אדם ,כאשר הצד השני לא עמד בחלקו ואתה ספגת נזק כספי גדול- משרד חקירות יוכל לאתר עבורך את האדם בכדי שתוכל להביאו לדין ולקבל את הצד המגיע לך, וכדי שאותו אדם לא יזיק לאנשים אחרים.

זיהוי מטרידים – יתכן שמטרידים אותך בטלפון או אפילו עוקבים אחריך.אין סיבה לסבול מהטרדות ולחיות בפחד ובאי נעימות גדולה כל כך. משרד חקירות יעמיד לרשותך את הכלים לציתות ואיתור שיחות, ואם מדובר באדם מטרידן העוקב אחריך- בזיהוי אותו אדם בכדי שתוכל למצות איתו את הדין.

שלמות בחיי הנישואין – אחד מהשירותים של משרד חקירות הוא בדיקת שלמות חיי הנישואין והאם צד אחד בוגד בצד השני.כמה שהדבר קשה, אין סיבה לחיות עם בן/בת  זוג שאינו מעריך את הזוגיות והוכחות על בגידה יוכלו לעזור לך במשפט הגירושים ולטעון לטובתך.

בכל אחד מהשירותים לעיל משרד חקירות יכול לעזור.
אם יש לכם ספק או חוסר מידע בהקשר לחיי העבודה או לחיים הפרטיים, פנו למשרד החקירות עוז סער והתייעצו איתנו בדיסקרטיות,מה ניתן לעשות בכדי לפתור את הבעיה, כאשר אתם בטוחים שהכול נעשה בצורה חוקית וישרה.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אימבר 7 א.ת.קריית אריה פתח תקווה 09-9199209

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ