משרד חקירות

האסוציאציה הראשונה שעולה לנו עם השם משרד חקירות היא בגידות בין בני זוג. נכון דבר שמשרד חקירות מציע גם שירותי מעקב לבדיקה האם בני הזוג נוהגים ביושר וכנות אחד עם השני או אם הם בוגדים, אך משרד חקירות מספק מגון רחב של שירותים נוספים. שירותים שיכולים לעזור לך להתנהל נכון יותר ולפתור תעלומות וספקות ולכסות על מצבים של חוסר ידע.

כיצד אתה יכול להיעזר במשרד חקירות?

השירותים של משרד חקירות מוכרים לנו, האזנה וציתות, מעקבים וחקירה מעמיקה, השאלה כיצד כל אילו עוזרים לנו במקרים של חוסר ידע ותעלומות, ניתן לחלק את שירותי משרד החקירות לשני תחומים עיקריים בחיים: חיי העבודה והחיים הפרטיים.

שירותי משרד חקירות בחיי העבודה

בדיקת אמינות – ישנם תפקידים רגישים מאוד המצריכים בדיקת אמינות של העובד המועמד. משרד חקירות יכול לבצע את בדיקת האמינות הזאת ובכך לחסוך מהעסק שלכם המון עגמת נפש באם מדובר באדם לא אמין שעמדתם לשכור לעבודה. בצורה כזאת תוכלו להימנע מריגול תעשייתי המבוצע בעסק שלכם על ידי עובד לא אמין.

אבטחת מידע – קרתה תקלה חמורה בעסק שלכם של אבטחת מידע? אתם מועמדים לתביעה בגין נזילת מידע חשוב של אחד הלקוחות? לזיהוי הפוגע באבטחת מידע ואף לאיתור מקדים של אירועי אבטחת מידע ניתן להיעזר שירותי משרד חקירות, באם כבר קרתה תקלת אבטחת המידע, משרד חקירות יאתר עבור את המדליף בכדי שתוכלו לעמת אותו מול פשעיו, במקרים בהם בדיקת אבטחת המידע העלתה פרצות של אבטחת מידע ולמזלכם הנושא טרם התפוצץ- משרד חקירות יוכל לאתר את הגורמים לפרצות שתוכלו לנקות את ארגונכם מאנשים לא מהימנים המהווים סכנה לשלמות העסק.

חקירות כלכליות – משרד חקירות יכול לעזור לכם באיתור רכוש, נכסים ונדל"ן.כמו כן גם בזיהוי מצב פיננסי של האדם שעומד מולכם, באם למשל אתם מתעדים לפתוח עמו עסק, חשוב מאוד לדעת מה מצבו הפיננסי האמיתי, ולוודא שאינו מתכנן לנצל אתכם.

שירותי משרד חקירות בחיים הפרטיים

איתור אנשים – משרד חקירות יכול לאתר עבורך קרובי משפחה או יקירים שהיו חלק מחייך ונעלמו.יתכן שמדובר באנשים מבוגרים שעלו לארץ ושינו שם משפחה ועתה קשה מאוד לדעת היכן הם נמצאים ויתכנו מקרים קשים יותר על של עזיבת אחד מבני הבית והעלמו, בלי שהייתה תקשורת ביניכם ולכן אינך יודע היכן הוא, סיבה נוספת לאיתור אנשים היא ביצוע עסקה עם אדם מסוים ולגלות ש"עקצו" אותך. העסקה כולה הייתה חוקית, כמו קנית סמארטפון מאדם פרטי, אך כשהגעתם לבית התברר שהסמארטפון שעלה 4000 אלף הוא בסה"כ מכסה פלסטיק.

בכל מקרה בו בוצעה עסקה עם אדם ,כאשר הצד השני לא עמד בחלקו ואתה ספגת נזק כספי גדול- משרד חקירות יוכל לאתר עבורך את האדם בכדי שתוכל להביאו לדין ולקבל את הצד המגיע לך, וכדי שאותו אדם לא יזיק לאנשים אחרים.

זיהוי מטרידים – יתכן שמטרידים אותך בטלפון או אפילו עוקבים אחריך.אין סיבה לסבול מהטרדות ולחיות בפחד ובאי נעימות גדולה כל כך. משרד חקירות יעמיד לרשותך את הכלים לציתות ואיתור שיחות, ואם מדובר באדם מטרידן העוקב אחריך- בזיהוי אותו אדם בכדי שתוכל למצות איתו את הדין.

שלמות בחיי הנישואין – אחד מהשירותים של משרד חקירות הוא בדיקת שלמות חיי הנישואין והאם צד אחד בוגד בצד השני.כמה שהדבר קשה, אין סיבה לחיות עם בן/בת  זוג שאינו מעריך את הזוגיות והוכחות על בגידה יוכלו לעזור לך במשפט הגירושים ולטעון לטובתך.

בכל אחד מהשירותים לעיל משרד חקירות יכול לעזור.
אם יש לכם ספק או חוסר מידע בהקשר לחיי העבודה או לחיים הפרטיים, פנו למשרד החקירות עוז סער והתייעצו איתנו בדיסקרטיות,מה ניתן לעשות בכדי לפתור את הבעיה, כאשר אתם בטוחים שהכול נעשה בצורה חוקית וישרה.

 משרד חקירות פרטי

משרד חקירות מקצועי

למרבה הצער יש לא מעט גברים ונשים שבוחרים לבצע מעשי מרמה. גם הפרת אמון – בין בני זוג, בין עובדים למעסיקים שלהם, בין בעלי חוב למי שהם חייבים לו כסף ויש כמובן עוד דוגמאות – היא התרחשות נפוצה הרבה יותר מכפי שהיינו רוצים שתהיה. בהתאם ישנו גם ביקוש רחב היקף לשירותיהם של משרדי החקירות. צוות מיומן שפועל במסגרת משרד חקירות ותיק יסייע לכם להגיע לאמת ולמידע חיוני, ובכך יעזור לכם להגן על האינטרסים החשובים לכם. עוז סער הוא איש מקצוע ותיק מאוד, והמשרד שהקים מספק מגוון שירותים ברמה גבוהה במיוחד.

השירותים השונים שמספק משרד חקירות

* מעקב אחרי בן/בת זוג – כשישנו חשד לבגידה באמון, בין אם על רקע רומנטי/מיני ובין אם על רקע כלכלי – למשל כשאחד הצדדים חושד בשני כי הוא מסתיר ממנו נכסים.

* בדיקה דיסקרטית של עובדים – על-מנת לוודא שהם מתנהלים לפי כל הכללים במקום העבודה ובפרט לא מנצלים לרעה גישה למידע, סחורות, כסף וכו'.

* מודיעין עסקי – איסוף מידע, כמובן בדרכים חוקיות, אודות מתחרים וזאת על-מנת ליהנות מיתרון משמעותי בשוק תחרותי.

* חקירות ביטוח – ישנם לא מעט מקרים שבהם אנשים תובעים את חברת הביטוח גם בלי שיתקיימו התנאים הכתובים בפוליסה. התחקות דיסקרטית אחריהם מאפשרת לחשוף את ניסיון ההונאה.

איך להבטיח תמורה מלאה לכסף?

משרד חקירות מסייע כאמור גם לאנשים פרטיים וגם לחברות לגלות אמת. משרד עוז סער חקירות מקפיד על תיעוד מדויק ומדוקדק של ההתנהלות, כך שהמידע שמתגלה יוכל לשמש את הלקוחות בבית המשפט במידת הצורך. דגש חשוב נוסף הוא שמירה על החוק, כך שהראיות יהיו קבילות. כל פעולה ופעולה מתבצעת מתוך נחישות ומחויבות מלאה להגיע לחקר האמת, באמצעות כלים מתקדמים וטכנולוגיות חכמות וכן על בסיס הניסיון הרב של צוות המשרד. על כל אלה מתווסף המרכיב האנושי, כולל יכולות אלתור, תושייה רבה וכישרון משחק והסוואה. למשרד רישיון מטעם משרד המשפטים, כך שכל לקוח ולקוחה יכולים לדעת בוודאות שהם בידיים טובות, אמינות ומקצועיות.

משרד חקירות מקצועי

משרד חקירות פרטי

ישראל היא מדינת חוק מסודרת. במשטרת ישראל עובדים יותר מ-30,000 שוטרים ושוטרות, וגם הפרקליטות היא גוף חזק שמטפל בעבריינים מכל הסוגים. לכל אדם יש כמובן את הזכות להגיש תלונה במשטרה אם הוא מרגיש שנעברה כלפיו עבירה – אבל יש גם מקרים רבים שבהם הכתובת הנכונה היא דווקא משרד חקירות פרטי. כשהבחירה היא להיעזר בשירותיהם של חוקרים פרטיים, חשוב לוודא שהם מתנהלים על-פי החוק, ובפרט שהם בעלי הרישיונות הרלוונטיים: רישיון חוקר פרטי ורישיון משרד חקירות, שניהם מונפקים ע"י משרד המשפטים. עוז סער הוא חוקר ותיק ומיומן במיוחד, וכך גם צוות המשרד שהקים, ובהתאם התוצאות שהוא מספק בכל תיק.

באילו מקרים כדאי לפנות אל משרד חקירות פרטי?

* כשאין עבירה על החוק – בגידה של בן או בת זוג למשל אינה עבירה על חוקי המדינה. בהתאם משטרת ישראל כמובן לא מטפלת בכך. במקרים שבהם יש חשד לבגידה ורוצים לדעת בוודאות, וכשנדרשות הוכחות חד-משמעיות מכל סיבה שהיא, חוקר פרטי הוא זה שיעזור לכם.

* כשנדרשת חקירה רגישה ודיסקרטית – בעל עסק שחושד כי העובדים מתנהלים בדרך של מרמה והפרת אמונים יכול אמנם לפנות למשטרה, אבל חוקר פרטי יבצע את הבירור באופן כזה שלא יפגע בעבודה השוטפת, ואם העובדים אמינים – הם כלל לא ידעו שבוצעה חקירה.

* כשמימד הזמן הוא קריטי – לדוגמה, איתור נכסים שאחד הצדדים בתיק גירושין מנסה להסתיר. אמנם במצב כזה ניתן להגיש תלונה במשטרה, אבל הסיכוי שהיא תטופל תוך פרק זמן סביר – קלוש.

נחישות, רגישות, דיסקרטיות וניסיון

משרד חקירות פרטי איכותי מספק מידע חיוני ויקר ערך, תוך זמן קצר, ובדיסקרטיות מוחלטת. אלו הם כמובן יתרונות משמעותיים ביחס להתנהלות המשטרה. משרד עוז סער מטפל בחקירות כלכליות, חקירות אישיות, איסוף מודיעין עסקי, איתור חייבים ו/או נכסים, ועוד – ובכל המקרים האלה מביא לידי ביטוי ניסיון של שנים רבות, יכולות מקצועיות גבוהות, תגובה מהירה לכל תרחיש, אינסטינקטים, רגישות ונחישות. פעילות החוקרים של המשרד כוללת שימוש באמצעים טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר הקיימים כיום, ומרכיב קריטי נוסף שאין לו תחליף: כישורים אישיים שמובילים לחקר האמת גם במצבים המורכבים ביותר.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ