סימנים לבגידה אצל אישה

זוגות רבים מוצאים את עצמם באמצע החיים עם התמודדות קשה במיוחד – בגידה של בן או בת הזוג. בניגוד לעבר כיום גם נשים בוגדות, ולמרות שזו אולי לא סופה של הזוגיות שלכם, רצוי לדעת מה באמת מתרחש בינכם.

1. היא הולכת ומתרחקת ממך
אם בעבר אשתך אהבה להתרפק עליך, לקשקש ולדבר על דברים שבשגרה, נסה לבדוק האם היא הולכת ומתרחקת ממך – האם אין לה כבר עניין בתקשורת אתך? האם אתם מדברים רק על ההוצאות המשותפות וגידול הילדים? עשה מאמץ להחזיר את החיבה ביניכם, ובדוק את התגובה שלה.

2. היא לא מניחה את הפלאפון לדקה
אם אשתך פתאום לא יכולה להניח לפלאפון (ואנחנו לא מתכוונים כאן לשיחות הרגילות עם החברות, כמובן), ייתכן שגם היא גילתה את אחת האפליקציות הרבות למציאת סטוץ או רומן. אם היא גם מסתירה ממך את הפלאפון ומפחדת שתתבונן בו, זהו סימן מחשיד נוסף.

3. היא גילתה פתאום את המחשב
אתרי האינטרנט למציאת סטוצים פעילים במיוחד בשעות הלילה המאוחרות. אם היא פתאום גילתה את המחשב ולא יכולה להפסיק לגלוש בלילות, שאל אותה לאיזה אתרים היא נכנסת.

4. יש לה המון חברות חדשות
מיטל? זו חברה חדשה שאתה לא מכיר. אביטל? כנ"ל! מי אלו כל החברות החדשות שלה והאם היא באמת מבלה איתן או עם מישהו אחר? בקש כבדרך אגב לפגוש אחת מהן, ושים לב לתגובתה.

5. היא רוצה מין אחר
שום דבר כבר לא מספק אותה? היא רוצה פתאום מין אחר? ייתכן שמדובר בשינוי טבעי ונורמלי בטעם שלה, אך ייתכן שהיא גם מושפעת מגורם חיצוני. שיחה כנה ופתוחה אתה זה המפתח לחקר האמת.

6. היא חוזרת להשקיע בעצמה
פתאום חשוב לה להיות מאופרת כל יום בקפידה? פתאום צריך בגד חדש כל שבוע? נסה לבדוק מהי הסיבה לכך.

7. מצבי הרוח שלה קיצוניים ולא צפויים
ייתכן שהיא מרגישה אשמה ומתפרצת עליך פתאום, וייתכן גם שהיא מודאגת ומסתגרת מפניך. נסה לדובב אותה ולבדוק מה גורם לשינויים הקיצוניים במצב הרוח שלה, והאם מעורב כאן גורם שלישי.

 

סימני בגידה אצל אישה

אחוז הנשים שמקיימות קשרים כאלה ואחרים מחוץ לנישואין נמצא במגמת עלייה מתמשכת. לפני מספר שנים חוקרים אוסטרלים טענו שגברים רבים יודעים לזהות אישה בוגדת רק על סמך התבוננות בה – אבל המציאות מן הסתם מורכבת יותר וכדי לדעת האם אכן הופר האמון כדאי להיות ערניים ולשים לב לסימנים שונים. המלצה נוספת היא להתנהל בחוכמה אחרי שמזהים סימני בגידה אצל אישה. התעמתות ישירה כמעט אף פעם לא תצליח, משום שהאישה יכולה פשוט להכחיש – ואז להיזהר יותר כשהיא נפגשת עם גברים אחרים (או לוותר על כך לזמן מה ולשוב אחרי שמפלס החשד ירד). הדרך הנכונה היא להיעזר בחוקר פרטי כדי לאסוף ראיות, ובפרט בחוקר פרטי מנוסה ואחראי כמו עוז סער.

 

סימני בגידה אצל אישה שחשוב להיות מודע אליהם

* שינויים בהרגלי הטיפוח – כשאישה מתחילה לטפח את עצמה יותר מהרגיל, הסיבה לכך יכולה להיות פנימית – אבל גם חיצונית, כלומר קשר או קשרים עם גבר או גברים אחרים.

* יציאות רבות מהבית – זינוק משמעותי בבילויים עם חברות, בחוגים, בפעילות ספורטיבית ועוד עלול להעיד על חיפוש תירוצים ליציאה מהבית לטובת מפגשים אינטימיים.

* פתיחות מינית וחשק מוגבר – בחלק גדול מהמקרים רומן עם גבר אחר ואפילו יחסי מין מזדמנים מגבירים את החשק המיני של האישה ואפילו מעודדים אותה לנסות דברים חדשים – גם עם הבעל.

* הסתרת הפעילות בסמארטפון – כולנו מבלים שעות רבות ביום עם הסמארטפון, אבל אם האישה מרבה להתעסק איתו דווקא כשהבעל לא בסביבה, או מנסה להסתיר ממנו את המתרחש שם, זה בהחלט סימן אזהרה.

 

חקירה יסודית ויעילה

סימני בגידה אצל אישה עשויים כמובן להתגלות כעשן בלי אש. בהתאם חשובה מאוד הדיסקרטיות של החוקר הפרטי, כך שאם האישה נאמנה, היא בכלל לא תדע שהייתה חשודה ושהתנהלה נגדה חקירה. דגש חשוב נוסף הוא יסודיות וגם לאינטואיציות מחודדות יש חלק נכבד בהצלחת המעקב אחרי האישה. כמו כן חובה להתנהל בהתאם לחוק, כדי שאם יהיה צורך בהליך משפטי לאחר שתתגלה הבגידה, ניתן יהיה להשתמש בהוכחות שסיפוק החוקר הפרטי. עם עוז סער תוכלו לסמן V על כל המרכיבים הנ"ל, וגם לדעת שבזכות הניסיון הרב שצבר – החקירה תושלם בזמן הקצר ביותר האפשרי.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ