סימנים לבגידה אצל אישה

זוגות רבים מוצאים את עצמם באמצע החיים עם התמודדות קשה במיוחד – בגידה של בן או בת הזוג. בניגוד לעבר כיום גם נשים בוגדות, ולמרות שזו אולי לא סופה של הזוגיות שלכם, רצוי לדעת מה באמת מתרחש בינכם.

1. היא הולכת ומתרחקת ממך
אם בעבר אשתך אהבה להתרפק עליך, לקשקש ולדבר על דברים שבשגרה, נסה לבדוק האם היא הולכת ומתרחקת ממך – האם אין לה כבר עניין בתקשורת אתך? האם אתם מדברים רק על ההוצאות המשותפות וגידול הילדים? עשה מאמץ להחזיר את החיבה ביניכם, ובדוק את התגובה שלה.

2. היא לא מניחה את הפלאפון לדקה
אם אשתך פתאום לא יכולה להניח לפלאפון (ואנחנו לא מתכוונים כאן לשיחות הרגילות עם החברות, כמובן), ייתכן שגם היא גילתה את אחת האפליקציות הרבות למציאת סטוץ או רומן. אם היא גם מסתירה ממך את הפלאפון ומפחדת שתתבונן בו, זהו סימן מחשיד נוסף.

3. היא גילתה פתאום את המחשב
אתרי האינטרנט למציאת סטוצים פעילים במיוחד בשעות הלילה המאוחרות. אם היא פתאום גילתה את המחשב ולא יכולה להפסיק לגלוש בלילות, שאל אותה לאיזה אתרים היא נכנסת.

4. יש לה המון חברות חדשות
מיטל? זו חברה חדשה שאתה לא מכיר. אביטל? כנ"ל! מי אלו כל החברות החדשות שלה והאם היא באמת מבלה איתן או עם מישהו אחר? בקש כבדרך אגב לפגוש אחת מהן, ושים לב לתגובתה.

5. היא רוצה מין אחר
שום דבר כבר לא מספק אותה? היא רוצה פתאום מין אחר? ייתכן שמדובר בשינוי טבעי ונורמלי בטעם שלה, אך ייתכן שהיא גם מושפעת מגורם חיצוני. שיחה כנה ופתוחה אתה זה המפתח לחקר האמת.

6. היא חוזרת להשקיע בעצמה
פתאום חשוב לה להיות מאופרת כל יום בקפידה? פתאום צריך בגד חדש כל שבוע? נסה לבדוק מהי הסיבה לכך.

7. מצבי הרוח שלה קיצוניים ולא צפויים
ייתכן שהיא מרגישה אשמה ומתפרצת עליך פתאום, וייתכן גם שהיא מודאגת ומסתגרת מפניך. נסה לדובב אותה ולבדוק מה גורם לשינויים הקיצוניים במצב הרוח שלה, והאם מעורב כאן גורם שלישי.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אימבר 7 א.ת.קריית אריה פתח תקווה 09-9199209

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ