סימנים לבגידה אצל גבר

מערכת יחסים זוגית דורשת השקעה מתמדת מצד שני בני הזוג, והרי לא סתם אומרים – צריך שניים לטנגו! אך העולם בחוץ מלא בפיתויים, ואין לדעת מתי בן הזוג עלול להרגיש לפתע חלש או זקוק לאישור של האגו. רגעים אלו קורים גם לטובים ביותר, והדבר לא בהכרח מעיד על סוף הזוגיות. אך מגיע לך לדעת את האמת – מהם הסימנים המחשידים לבגידה אצל גברים?

1. הוא מרוחק ותכליתי
תקשורת תכליתית בלבד היא סימן מחשיד. הכוונה לכך שאתם משוחחים רק על לו"ז, על ילדים ועל הוצאות כספיות, או בקיצור רק על תפעול של הבית. כל התקשורת הנעימה ומלאת החיבה נעלמה כלא הייתה.

2. אובססיה לפלאפון
כיום ישנם אפליקציות שונות ומשונות לפגישת אנשים חדשים לסטוצים. אם בן זוגך נהייה אובססיבי לפלאפון שלו והוא מסתיר אותו ממך בכל מחיר, ייתכן מאוד שהוא חושש ממה שאת עלולה למצוא שם.

3. התמכרות למחשב
כמובן שישנם גם אתרים ייעודיים לבוגדים ולבוגדות, והפורומים שם פעילים במיוחד בשעות הקטנות של הלילה. אם נראה שהוא התמכר פתאום לעבודה על המחשב בשעות הלילה המאוחרות, נסי לבדוק מדוע.

4. חברים חדשים
כשאת שואלת אותו איפה הוא היה ומדוע חזר כל כך מאוחר הביתה, הוא עונה לך שהיה עם חבר חדש שאת לא מכירה ושהוא לא מהמעגלים החברתיים הרגילים שלכם. האם החבר החדש הוא למעשה המאהבת?

5. שינויים בחיי המין
יש כמה שינויים שעלולים להתרחש בחיי המין שלכם, הוא עלול להפסיק לגלות עניין במין אתך או לחילופין הוא עשוי פתאום לנסות להכניס פעילויות חדשות שמעולם לא עניינו אותו. שתי האופציות עלולות להיות תוצאה של קשר חדש.

6. השקעה בחיצוניות
אם בן זוגך מתחיל להראות לפתע עניין בטיפוח ובבגדים אפנתיים, שאלי את עצמך האם הוא מנסה להרשים אותך, כדי לשבות מחדש את ליבך, או שמא הוא מנסה להרשים מישהי אחרת?

7. שינויים פתאומיים במצב הרוח ובהתנהגות
לעתים גבר שבוגד ירגיש אשמה שתבוא לידי ביטוי בהתפרצויות כעס, או לחילופין בהסתגרות פנימה. כל שינוי פתאומי במצב הרוח ובהתנהגות הוא דבר שיש לבדוק.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אימבר 7 א.ת.קריית אריה פתח תקווה 09-9199209

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ