סימנים לבגידה אצל גבר

מערכת יחסים זוגית דורשת השקעה מתמדת מצד שני בני הזוג, והרי לא סתם אומרים – צריך שניים לטנגו! אך העולם בחוץ מלא בפיתויים, ואין לדעת מתי בן הזוג עלול להרגיש לפתע חלש או זקוק לאישור של האגו. רגעים אלו קורים גם לטובים ביותר, והדבר לא בהכרח מעיד על סוף הזוגיות. אך מגיע לך לדעת את האמת – מהם הסימנים המחשידים לבגידה אצל גברים?

1. הוא מרוחק ותכליתי
תקשורת תכליתית בלבד היא סימן מחשיד. הכוונה לכך שאתם משוחחים רק על לו"ז, על ילדים ועל הוצאות כספיות, או בקיצור רק על תפעול של הבית. כל התקשורת הנעימה ומלאת החיבה נעלמה כלא הייתה.

2. אובססיה לפלאפון
כיום ישנם אפליקציות שונות ומשונות לפגישת אנשים חדשים לסטוצים. אם בן זוגך נהייה אובססיבי לפלאפון שלו והוא מסתיר אותו ממך בכל מחיר, ייתכן מאוד שהוא חושש ממה שאת עלולה למצוא שם.

3. התמכרות למחשב
כמובן שישנם גם אתרים ייעודיים לבוגדים ולבוגדות, והפורומים שם פעילים במיוחד בשעות הקטנות של הלילה. אם נראה שהוא התמכר פתאום לעבודה על המחשב בשעות הלילה המאוחרות, נסי לבדוק מדוע.

4. חברים חדשים
כשאת שואלת אותו איפה הוא היה ומדוע חזר כל כך מאוחר הביתה, הוא עונה לך שהיה עם חבר חדש שאת לא מכירה ושהוא לא מהמעגלים החברתיים הרגילים שלכם. האם החבר החדש הוא למעשה המאהבת?

5. שינויים בחיי המין
יש כמה שינויים שעלולים להתרחש בחיי המין שלכם, הוא עלול להפסיק לגלות עניין במין אתך או לחילופין הוא עשוי פתאום לנסות להכניס פעילויות חדשות שמעולם לא עניינו אותו. שתי האופציות עלולות להיות תוצאה של קשר חדש.

6. השקעה בחיצוניות
אם בן זוגך מתחיל להראות לפתע עניין בטיפוח ובבגדים אפנתיים, שאלי את עצמך האם הוא מנסה להרשים אותך, כדי לשבות מחדש את ליבך, או שמא הוא מנסה להרשים מישהי אחרת?

7. שינויים פתאומיים במצב הרוח ובהתנהגות
לעתים גבר שבוגד ירגיש אשמה שתבוא לידי ביטוי בהתפרצויות כעס, או לחילופין בהסתגרות פנימה. כל שינוי פתאומי במצב הרוח ובהתנהגות הוא דבר שיש לבדוק.

 

 

גבר בוגד סימנים

אמון בין בני זוג הוא בסיס הכרחי למערכת יחסים ארוכת טווח. כל הפרת אמון – בעיקר על רקע רומנטי/מיני, אבל ישנם גם מקרים שבהם המרמה היא במישור הכלכלי – מערערת את הבסיס הנ"ל. בהתאם מומלץ לכולם להיות ערניים, ובפרט לנסות לזהות סימנים המעידים על התנהגות חריגה. במקרים שבהם גבר בוגד סימנים אפשריים יכולים להגיע מכיוונים שונים וכדאי להכיר אותם. בכל מקרה, כדי לקבל החלטות באופן מושכל, חשוב לא להתבסס רק על סימנים, אלא לוודא שאכן מתרחשת בגידה – בעזרת חוקר פרטי מיומן. משרד חקירות עוז סער חקירות כבר סייע לנשים רבות להגיע אל האמת, ולדעת האם בן הזוג שלהן נאמן להן או בוגד בהן.

 

גבר בוגד סימנים נפוצים

* שינוי משמעותי בהרגלים – רוב בני האדם מקפידים על שגרה קבועה פחות או יותר, ונצמדים להרגלים מוכרים. שינויים משמעותיים הם סימן אזהרה. בפרט כדאי להגביר את הערנות כשהגבר מתחיל לטפח את עצמו הרבה יותר מבעבר, רוכש בגדים חדשים וכו'.

* ביקורתיות רבה / חביבות יתר – שינוי ביחס לבת הזוג עשוי גם הוא להעיד על בגידה. הסיבה היא רגשות אשם, שלפעמים מתורגמים לביקורתיות ארסית ובמקרים אחרים דווקא לחביבות רבה כולל קניית מתנות והרעפת תשומת לב.

* ירידה / עלייה בחשק המיני – אינטראקציות מיניות עם נשים אחרות יכולות לספק את הגבר לגמרי, כך שהוא לא יהיה מעוניין כלל ביחסי מין עם האישה החוקית, ומצד שני עשויים גם לעורר אותו עוד יותר ולכן התוצאה תהיה עלייה בחשק המיני.

* הסתגרות והסתרה – כולנו מבלים שעות רבות עם הסמארטפון, אבל כשהגבר עושה את זה בעיקר כשהוא לא ליד בת הזוג שלו, או בנוכחותה אבל תוך הסתרת המסך, זוהי נורה אדומה.

 

להגיע אל האמת ואל כל האמת

כאמור, במקרים שבהם גבר בוגד סימנים שונים יכולים להעיד על כך – אבל מצד שני לפעמים אנשים פשוט משתנים לאורך השנים. על-מנת לדעת בוודאות האם בן הזוג נאמן או לא, כדאי לפנות אל חוקר פרטי בעל ניסיון בתחום רגיש זה. עוז סער וצוות המשרד שלו יבצעו חקירה יסודית ומקיפה, כולל באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, והכל בדיסקרטיות מלאה ובאופן חוקי לגמרי – כך שאם אכן אין עשן בלי אש, יעמדו לרשותך הוכחות חותכות לבגידה, ומצד שני אם בן הזוג נאמן, הוא כלל לא ידע על החשדות ומערכת היחסים לא תיפגע.

 

סימנים לגבר בוגד

במאה ה-21 ישנה תחושה שקשרים מחוץ לנישואין – גם קשרים שנמשכים פרק זמן ארוך וגם כאלה חד-פעמיים – הם חלק בלתי נפרד מהחיים המודרניים. אמנם גם בעבר היו גברים רבים ומן הסתם גם לא מעט נשים שלא הקפידו על נאמנות מוחלטת לבן/בת הזוג, אבל כיום לפי ההערכות שיעור הבוגדים גבוה מאוד. אף אישה לא חייבת כמובן לקבל את המצב הזה, גם אם הוא נפוץ למדי, ותמיד כדאי לדעת את האמת ואת כל האמת כבסיס לקבלת החלטות מושכלת. בפרט מומלץ לכל אישה להכיר סימנים לגבר בוגד. אם ההתנהגות של בן הזוג כוללת סימנים כאלה, כדאי לפנות לחוקר פרטי על-מנת לדעת בוודאות מהי מידת הנאמנות של הפרטנר לחיים. במשרד החקירות שהקים עוז סער הצטבר ניסיון רב בתחום, והתוצאות בהתאם.

 

סימנים לגבר בוגד שכדאי להכיר

* טיפוח אישי יוצא דופן – אמנם בעידן הנוכחי גברים רבים משקיעים זמן רב בטיפוח הופעה חיצונית מוקפדת – אבל אם מדובר על גבר שבעבר לא עשה זאת, ופתאום המראה שלו חשוב לו מאוד, זהו בהחלט סימן אזהרה.

* מתנות רבות – גברים בוגדים נוטים לפתח רגשות אשם, ולכן קונים מתנות לבת הזוג. במקרים אחרים קניית המתנות נועדה להרגיע את האישה ובמידה רבה להרדים אותה.

* שעות עבודה חריגות – יותר ויותר שעות נוספות, עבודה בסופי שבוע, משימות גם מחוץ למקום העבודה הרגיל וכו' הם סימנים מחשידים וחשוב להתייחס אליהם בכובד ראש.

* תיאבון מיני ירוד / מוגבר – אצל חלק מהגברים הקשרים מחוץ לנישואין מגבירים עוד יותר את החשק המיני. אצל אחרים המאהבת מספקת את היצר, ולכן כמעט ואין יוזמות לסקס עם האישה החוקית.

 

להתנהל בחוכמה ולגלות את כל האמת

כשאישה מזהה סימנים לגבר בוגד, האינסטינקט הראשוני הוא להתעמת איתו. חשוב מאוד להתגבר על הרצון המובן הזה, ובמקום זאת לפעול בחוכמה. עימות ללא הוכחות מאפשר לגבר להכחיש מכל וכל את הקשרים האסורים, וכמובן להיזהר מאוד בעתיד. לעומת זאת פנייה אל חוקר פרטי מנוסה מאפשרת לגלות את האמת, בלי קונפליקטים מצד אחד ומצד שני אם אכן התרחשה בגידה ניתן להציג הוכחות חותכות. עוז סער והצוות המיומן מאוד שעובד איתו מבצעים את כל פעולות החקירה הרלוונטיות, ובזכות הניסיון הרב יכולים לספק תשובה ברמת ודאות גבוהה במיוחד.

עוז סער חקירות המפעיל חוקרים פרטיים ברישיון משרד המשפטים

רחוב אמיל זולא 39 פ"ת 054-4674434

וואטסאפ חייגו עכשיו
ייעוץ בוואטסאפ